Skocz do zawartości
LOVASSS

 zaakceptowane chce moda, będzie zgoda c;

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; +

-Minimum 400 sensownych postów; +

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; +

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; +

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; +

 

Imię: Damian
Wiek: 23
Czas spędzony na forum: teraz stanowczo za mało, ogólnie jakieś 9 lat.
Doświadczenie w moderowaniu: Ogromne.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Pewnie, że tak.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: No jasne, że miałem, ale odpokutowałem.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Co raz więcej.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Znam sieć od podstaw, pracowałem tutaj wiele lat, robiłem regulaminy, pełniłem bardzo wiele funkcji, najważniejszą była funkcja Super Moderatora. Z tego co widzę czasy się zmieniły, panują całkiem inne zasady, do których chcę się dostosować, nie ma tyle hejtu, brudnych konfliktów oraz szukania w du**e mózgu. Sam zmądrzałem, wiem, że popełniłem wiele błędów, które z wiekiem, starałem się rozwiązywać. Kiedyś takie podanie człowieka, który wraca na sieć poszło by do kosza, a piszący dostał by warna, teraz możliwe (dokładnie nie wiem), ale tak nie będzie. Zapewne większość wypowiedzi będzie negatywna, zdaje sobie z tego sprawę. Nie będę zły, a wręcz przeciwnie, będę szczęśliwy. Na świecie panuje ciężka atmosfera, spowodowana koronawirusem, życie jest monotonne, a sama gra w cs, nie dostarcza m i tyle emocji, jak moderowanie forum, taaak, to są emocje, których mi potrzeba! 

Zapraszam do dyskusji, przyjaciele. 

Edytowane przez LOVASSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral, ale bardziej na tak :D

Zacznę od +

Jesteś 3 razy dłużej na forum ode mnie 

Byłeś super modem i ogarniasz co i jak

Napisałeś ciekawą rozpiskę, spodobała mi się :D

Kiedyś, chyba ze 3 lata temu pisałiśmy na chatboxie (nie pamiętam, czy to było z Tobą) i wydawałeś się ogarnięty, na tsie tak samo :p

Ludzie Cię znają, to się ceni :p

Widzę po rozpisce i poście z Twoim powrotem, że nie jesteś "sztywną" osobą, myślę, że wiecie o co chodzi ;)

Ale jest jeden ważny minus, wróciłeś na forum dopiero co, i składasz podanie, imo powinieneś podbić aktywność i napisać za 3 tygodnie, dałbym od razu na tak bez zawachania :p

Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwszym słowem chłopa po narodzinach był warn więc myślę że nadaje się idealnie na moderatora.

+ mniejsze pół życia tu spędził :pepeGun:

+ pamiętam jak z 8 lat temu se wspólnie pykaliśmy to tak zamiatał noobków na codzie że co chwilę wyłapywał bana, miał pograne a mimo wszystko został :monkagun:

+ osoba godna zaufania :pifpaf:

Jedyny minus to aktywność którą można poprawić.

Pozdrawiam i zachęcam do wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co widzę, to przeszłość na forum masz całkiem bogatą, oczywiście w dobrym aspekcie. Nie znamy się praktycznie wcale, ale to nie znaczy, że Cię od razu skreślam. Na pewno zaimponowałeś mi dosyć rozbudowaną wypowiedzią na swój temat, dodatkowo wielki plus za to, że jesteś w stanie przyznać się do błędów i czujesz, że za nie odżałowałeś. Patrząc na Twoje doświadczenie nie wątpię, że jesteś bardzo ogarnięty w moderowaniu forum, co jest bardzo na plus. Fakt faktem, wróciłeś na forum i od razu składasz podanie na Moderatora, co tak jak wspomniałeś, może zostać odebrać negatywnie, natomiast widać, że jesteś bardzo dużo na forum, co nie wchodzę to widzę zawsze jakiś Twój wpis na SB. Co do tej aktywności to jakby nie patrzeć jest to jeden z szczegółowych wymagań bycia Moderatorem, ale jestem w stanie Ci zaufać i dać Ci szansę na pokazanie się i udowodnienie swojego doświadczenia.

Co tu dużo mówić, jestem na tak.

Powodzonka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poznałem go na ts3. Swój chłop z dystansem i poczuciem humoru, wyrozumiały i nie jakiś aspołeczny. Spełnia cechy moda. Obecny na forum już praktycznie od samego początku sieci, dzięki czemu obeznany w tym środowisku. Doświadczenie w ubieganej randze. Taki moderator jak złoto-potrzebny. Jestem na tak , ale oczywiście czas aktywności do poprawy. 

Pozdrawam Pisior45162894987561556458.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłeś już niejednokrotnie zielonym na naszej sieci. Można powiedzieć, że kolor ten stale jest związany z Twoją osobą już. :D 
Wątpię, że doświadczeniem w tej roli ktoś Ciebie przegoni, co z pewnością wraz ze wcześniejszymi zasługami usprawiedliwi ten "comeback".
Oczywiście potrzebuję takiej osoby, więc witam ponownie w ekipie! 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...