Skocz do zawartości
Master

Modek Master

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Master

 

2. Wiek: 17

 

3. Doświadczenie: potrafie obslugiwac funkcje ts (zmiana daty dawanie rang i tworzenie kanałow, banowanie) szybko ogarniam wiec nie bedzie problemu z dalszym rozwojem.

 

4. Mikro (obowiązkowe): posiadam

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: 3-4 h a w weekendy wiecej

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): moja przygoda z serwerami głosowymi sie zaczyna jesli chodzi o obsluge ( czytałem juz duzo poradnikow i videoporadnikow odnosnie obslugi ts oraz wiem ze moge liczyc na pomoc od obecnego moderatora.) szybko sie ucze wiec dam sobie rade. znam wiekszosc uzytownikow ts i jesli nowi uzytkownicy prosza o pomoc to staram sie pomoc jak moge.

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: troszke porzadku, chce pomoc w utrzymaniu miłej atmosfery, czesto widze kanały z niezaktualizowana data ( na ktorych nikt nie przebywa) oraz graczy proszacych o jakas range lub kanał a nie ma w tej chwili moderatora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czemu ale za dużo Ciebie nie widziałem na ts, może dlatego, że masz prywatny kanał gdzieś na dole, mimo wszystko jestem na tak, po nynku drugi kandydat na moderatora, Twoje podanie jest dość przekonujące.

 

Bezproblemowy, stara się znaleźć nić porozumienia z użytkownikami ts co ostatnio spotkało mnie podczas rozmowy z nim gdzie się uczepiłem jego :P

 

Na tak. Z pewnością da radę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...