Skocz do zawartości
Elo ??

ss'y

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania:??
Godzina, data zdarzenia:20:00 29 listopada 2015
Mapa:de_assault
Link do screenów:
http://www23.zippysh...x88b8/file.html
STEAM_ID / IP:
'37.47.10.241'

PRZY WRZUCANIU SS'ÓW PROSIMY O KORZYSTANIE Z HOSTINGU http://www.zippyshare.com/. Z GÓRY DZIĘKUJEMY.


 
moze teraz jak napisze nowy temat moze dacie ub bo na tamtym nie widze zebym dolstal ub nwm gdzie są toci z unban team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ss'y powinny być spakowane w paczkę rar lub zip i zamieszczone w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od ich zrobienia.

 

 

 

Ty dostałeś bana 29.11.2015 a dziś jest 01.12.2015  (Ponad 24h )

 

 

 

A co do znaczenia SID wujek gogle Ci pomoże ;)

 

 

 

Grałem na serwerowni (Nie podam, nie reklamuje ;D)   I dostałem tam screeny pisząc posta czekałem 1 dzień na odp wkońcu dostałem odp.. Wgrano "nową wersje amxbans" i nie ma tam mojego bana (Czyli jakbym był zbanowany a  nie mógł dostać UB bo niby nie było nic o moim banie)  Po 2 dniach to przeszło... O ile dziwne, że nie dostałem UB ( Nikt mnie nie poinformował o UB na forum, a nie grałem na AB bo bana nie było :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jak moge dostac ub od urzytkownika ?? :facepalm:  :facepalm:

 

 

wchodzisz na jakikolwiek serwer i otwierasz konsole " ` " i wpisujesz status i masz swój nick  a obok " STEAM_0:0:xxxxxxxxxx" x = cyfry :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ss'y powinny być spakowane w paczkę rar lub zip i zamieszczone w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od ich zrobienia.

 

 

 

Ty dostałeś bana 29.11.2015 a dziś jest 01.12.2015  (Ponad 24h )

 

 

to mój 2 temat na ub i stawilem w czasie 24h :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer COD 45k nick: ??.

 

Sprawdzałem wszystkie bany z tego dnia na tym serwerze i nic...

 

Wejdź na serwer wpisz w konsoli amx_ip, jak nie działa poszukaj serwera na którym to działa. Znajdź siebie i wklej tutaj całą linijkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, jeżeli ban jest na SID a nie na IP... A screeny są czyste to chyba tylko pozostanie zmienić SID ;)

 

 

 

ct_steam_set_value - tą komendą zmieniamy sobie Steam id jaki chcemy mieć przykład ct_steam_set_value STEAM_0:0:12345678

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Serwer COD 45k nick: ??.

 

Sprawdzałem wszystkie bany z tego dnia na tym serwerze i nic...

 

Wejdź na serwer wpisz w konsoli amx_ip, jak nie działa poszukaj serwera na którym to działa. Znajdź siebie i wklej tutaj całą linijkę.

 

 

 masz 

 

 

[iP] 13: '??' (TERRORIST)   -- 37.47.3.144:8257 [sTEAM_0:4:481289934

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wygląda na to, że ban został zamiast edytowany to ktoś musiał usunąć. Jeśli bana nie ma teoretycznie to zresetuj sobie router i spokojnie graj, bo innego wyjścia z sytuacji nie ma, jako że bana teoretycznie nie ma. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...