Skocz do zawartości
MATRIX95

 zaakceptowane MATRIX podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MATRIX
Wiek: 25
Doświadczenie (w byciu adminem): CS: troche zombiemod, kiedyś na swoim koło roku (dawno) a inne gry ponad 14 lat 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):3-4, kiedyś ogarniałem ftp przy swoim serverze
Staż w CS-sie: z przerwami koło 15 lat
Steam / NonSteam: STEAM_0:1:27023162
Dlaczego Ty: Nie bede pisał że jestem miły, dobry i ogólnie ogarniety. Dlaczego ja? Dużo gram ostatnimi czasy, czasami brakuje admina i zawracam głowe komuś na steamie. Ostatnio trzeba "czyścić" boty blokujące sloty. W miarę potrzeby potrafię pomóc, wytłumaczyć. Chciałbym też robić vote na niestandardowe mapy jak inni admini, ale tez bez przesady żeby antyreklamy nie zrobić.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w tygodniu kiedy żona ma popołudnie to z 3-6h weekendy róznie, ale też coś koło tego, a gdy jestem "potrzebny w domu" to 1-3h
Kontakt: steam, priv FB 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/MATRIX/80.72.40.110:27026/

Edytowane przez MATRIX95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mało jestem ostatnio na serwerze ale tego pana zdążyłem poznać. Gdy już wejdę na serwa to widzę jego więc aktywność na wysokim poziomie.. Kilka razy już mnie wołał, gdy coś się działo na serwie więc można mu dać adma. Doświadczenie posiada, ogólnie jest ogarnięty więc ode mnie masz DUŻE TAK! 

Pozdrawiam admin roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam dobrze ziomeczka ,ale zdam się na was ,bo sam nie należę do normalnych.

Widać go u nas często , wchodzi zanim kończę pracę ,więc przyda mi się wymiennik ,bo jak sami wspominali niektórzy...

 już rzadko wchodzą na ten świetny serwer ,więc oczywiście moją okejke ma :) , zachowuje się chłop dobrze , nie psoci ,nie śmierdzi .

Ogólnie to spoxik , nie wiem jak z godzinami itd. ,ale Dionizy Złotopolski mówił że już mu kiedyś proponował więc trochę już pewnie gra.

Ogólnie to chciałem pozdrowić wszystkich z administracji ,oraz sąsiadkę spod 3 (miła pani zawsze proponuje mi herbatkę i ciastko) :D 

Niechaj się nam powodzi , szczęść Boże ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...