Skocz do zawartości

MATRIX podanie


MATRIX95

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MATRIX
Wiek: 25
Doświadczenie (w byciu adminem): CS: troche zombiemod, kiedyś na swoim koło roku (dawno) a inne gry ponad 14 lat 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):3-4, kiedyś ogarniałem ftp przy swoim serverze
Staż w CS-sie: z przerwami koło 15 lat
Steam / NonSteam: STEAM_0:1:27023162
Dlaczego Ty: Nie bede pisał że jestem miły, dobry i ogólnie ogarniety. Dlaczego ja? Dużo gram ostatnimi czasy, czasami brakuje admina i zawracam głowe komuś na steamie. Ostatnio trzeba "czyścić" boty blokujące sloty. W miarę potrzeby potrafię pomóc, wytłumaczyć. Chciałbym też robić vote na niestandardowe mapy jak inni admini, ale tez bez przesady żeby antyreklamy nie zrobić.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w tygodniu kiedy żona ma popołudnie to z 3-6h weekendy róznie, ale też coś koło tego, a gdy jestem "potrzebny w domu" to 1-3h
Kontakt: steam, priv FB 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/MATRIX/80.72.40.110:27026/

Edytowane przez MATRIX95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dobrze ziomeczka ,ale zdam się na was ,bo sam nie należę do normalnych.

Widać go u nas często , wchodzi zanim kończę pracę ,więc przyda mi się wymiennik ,bo jak sami wspominali niektórzy...

 już rzadko wchodzą na ten świetny serwer ,więc oczywiście moją okejke ma :) , zachowuje się chłop dobrze , nie psoci ,nie śmierdzi .

Ogólnie to spoxik , nie wiem jak z godzinami itd. ,ale Dionizy Złotopolski mówił że już mu kiedyś proponował więc trochę już pewnie gra.

Ogólnie to chciałem pozdrowić wszystkich z administracji ,oraz sąsiadkę spod 3 (miła pani zawsze proponuje mi herbatkę i ciastko) :D 

Niechaj się nam powodzi , szczęść Boże ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...