Skocz do zawartości
Toksem

 odrzucone Podanie Toksemik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Toksemik

 

Wiek:16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Dwa lata na różnych serwerach typu jail i cod

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

 

Staż w CS-sie:5 lat

 

Steam / NonSteam: Steam_0:0:420630924 oczywiście Steam posiadany

 

Dlaczego Ty: Dlatego, że jestem bardzo aktywnym graczem i gram praktycznie codziennie po 2/3 godziny czasami 18 godzin pogram. Więc jeśli nie będzie mnie na serwerze zawsze mam telefon obok siebie i moge wejść na serwer jeśli będzie osoba łamiąca regulamin. 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Tak jak wspomniałem wyżej okolo zależy od dnia. 

 

Kontakt: Steam, forum, social media typu messenger, whatsapp

 

 

 

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Toksemik/80.72.43.106:27022/

Edytowane przez Toksem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Gt +
-Aktywność + 
-Zgłaszanie na u@ +
-Zgłaszanie cheaterow +
-Przydadzą się dodatkowe ręce 

Jestem neutral już tłumaczę czemu 
-Nie znasz regulaminu co jest podstawą chodź się poprawiło lecz dalej udaje Ci się go łamać a regulamin to podstawa 
-Jak widać w twoim bansie widnieje 30 banów w czym 99% jak nie 100% jest za łamanie regulaminu chodź bany były trochę dawno więc to lekko usprawiedliwia i mogło się coś poprawic, zapoznaj się z regulaminem i będzie git 

Więc jak wspominałem wyżej jestem neutral ale można dać 2 tygodnie okresu próbnego, jedno przewinienie i wylatuje. 

Pozdrawiam pemeq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+gt

+zgłaszanie cheaterów

-nadmierne łamanie regulaminu

Gdyby nie te bany, to bym żadnych zastrzeżeń nie miał, więc jeśli byś za miesiąc napisał podanie i w tym czasie nie złamał ani razu regulaminu, to byłbym na tak. Aktualnie jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry Toksem ale niestety też jestem na Nie , ponieważ , często jak sobie patrzę w godzinach nocnych na GT serwera cod 400 to widać Ciebie samotnego na serwerze , a co za tym idzie że nabijasz sobie tak godzinki , tak samo jest jak są gracze , musisz gdzieś wyjść czy coś zrobić , to idziesz na SPECTA i tam potrafisz  przesiedzieć bardzo długa ilość czasu. I jeszcze ten regulamin , trochę ciężko jest zaufać takiej osobie , że jak dostanie admina to nie będzie tej funkcji wykorzystywać jako przykrywkę do łamania regulaminu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...