Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: pemeq
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:508009550
CS 1.6/CS:GO: CS 1.6
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: to zależy ostatnimi czasy coraz więcej ale zdarzają się sytuację gdzie niestety nie mogę wejść ale i tak staram się odrabiać to wieczorakami. 
Coś o sobie: Siema jestem pemeq dla przyjaciół Szymon jestem adminem cod 400 ale ostatnimi czasy zacząłem grać na innych serwerach naszej sieci i niestety zdarzy się sytuacja gdzie nie ma admina a jest gracz który łamie Regulamin bądz gra na cheatach i utrudnia grę innym ludzią z serwera. 
Doświadczenie: Support Adminem nigdy nie byłem ale jak to mówią musi być zawsze ten pierwszy raz.
Dlaczego Ty: Wydaje mi się że dodatkową para rąk przyda się wszędzie gdzie tylko trzeba, lepiej więcej niż mniej, ale no ogólnie stosuje się do regulaminów, pomagam nowym graczom, i staram sie byc aktywny tak bardzo jak tylko mogę. 

Minimum 16 lat    +
Ranga funkcyjna na sieci powyżej 6 miesięcy    +
Mikrofon    +
Dyspozycyjność      + 
Nienaganna znajomość regulaminów oraz zasad panujących na wszystkich serwerach (COD MOD, GO MOD, FFA, DD2 itp)    +/- przyswajam sobie regulaminy 
Minimum 150 postów na forum   -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak,

Aktywny

Kulturę trzyma

Gra na tych serwerach 

Regulaminy niby zna

Im więcej supportów tym lepiej ;)

Jedyny - to posty, ale 11 to w 3 dni można zrobić :D

Pozdro bez!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie:

- zadko kiedy jestes na 1 serwie a co dopiero na kilku

- czesto jak nawet siedzisz na spec badz jestes martwy prosisz o zbanowanie gracza innych adminow

20201127221733_1.jpg

20201120123015_1.jpg

20201120123035_1.jpg

Edytowane przez Roy Keane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że sprawa wygląda tak:

Jest już trzech supportów (aktywnych) i oni są jedynie od CS 1.6, a przydałaby się z pewnością osoba od CS:GO.
Dlatego jestem niestety na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wspomniał @Born bardziej przyda się osoba na CS:GO, więc podanie muszę odrzucić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...