Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zamknięty Propozycja na temat SPECTA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Moją propozycją jest by dodać coś takiego jak automatyczne wywalanie ze SPECTA, ponieważ jak nie ma admina obecnego na serwerze , to jest parę takich graczy gdzie sobie po przez siedzenie na SPECT wyrabiają sobie tak godzinki , ja rozumiem 5 minut być na SPECIE , ale nie którzy potrafią tam przesiedzieć całą mapę , jak nie więcej map. Dodać coś takiego że po np. upływie 5 minut czy iluś tam będzie Cię z gry kickowało. Czekam na wypowiedzi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Albo zrobić tak, że na spec tylko mogą przebywać dłuższy czas vipy i admini, a zwykłych graczy wyrzucałoby po iluś minutach.

 

2. Ewentualnie zrobić tak, że na spec nie zaliczałoby godzin spędzonych na serwerze.

 

@WolfIDraV @aquax @NumberOne @SadoS

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


43 minuty temu, Born napisał:

Plugin uniemożliwiałby nagrywanie demek na spect komuś, bo by go wywalał w trakcie nagrywania - chyba taki podstawowy argument.

Zgadzam się z tym w 100% 

A co do adminów, aquax or ktoś mógłby wgrać komendę amx_niewidka ktora bardzo pomagała na dd2 #2 można się domyślić co robi :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do samej inicjatywy jestem na tak ale jak born wspomniał był by problem z nagrywaniem demka bo by wywalalo tego gracza, chyba że dało by się zrobić jakos tak że jak no nagrywanie demka wykrywalo by że coś robisz, nie wiem czy to możliwe pod te okuginy nigdy nie wchodziłem  i się nimi nie interesowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak born wspomniał  

jestem na nie    dlaczego  bo było kiedyś na takim serwerze taki plugin i gość chciał sobie nagrać jak typ cheatuje to go wyrzuciło z gry i nie nagrał  demka 

no jeżeli jak pemeq wspomniał że będzie taki plugin że nie wyrzuci jak nagrywa demka to będę mógł zgodzić się na tą propozycje na ten moment jestem na nie :) 

pozdrawia bo co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

Można by było zrobić tak, że po staniu afk na swoim respie po 2 minutach bedzie kickac, a na spect po 5 min

I nie było by już gadania, że godziny na spect nabijam.

 

Edytowane przez Toksem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawsze przed kickiem można dodać wyskakujące menu, które by pytało czy jesteśmy aktywni :P
 

  

W dniu 3.12.2020 o 12:25, -Damian- napisał:

2. Ewentualnie zrobić tak, że na spec nie zaliczałoby godzin spędzonych na serwerze.

Z tego co wiem to godziny zlicza GT, więc takiej możliwości raczej nie ma

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spróbujemy przedyskutować jakieś rozwiązanie. To, jak to funkcjonuje teraz było od jakiegoś czasu pewnym kompromisem, ale jak sami zwróciliście uwagę, są pewne sytuacje, w których przydałoby się to rozwiązywać inaczej. 

Propozycja @klqs, z szybkim sprawdzaniem co kilka minut na spec, czy rzeczywiście jesteśmy aktywni brzmi sensownie, chociaż tak jak mówię to kwestia do przedyskutowania ;)

Jeśli coś się zmieni, dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...