Skocz do zawartości
Don Mateuko

#601 - Pytanie Dnia [WYNIKI]

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze wiecie, w dniu wczorajszym odbył się malutki konkursik, z okazji 600 pytania dnia. Uczestników nie brakowało, muszę przyznać, że zaangażowanie całkiem miłe z Waszej strony.

Nagroda główna ląduje do @Born, jako pierwszy poprawnie rozwiązał krzyżówkę. Nagrodą główną jest 5 losowych gier na steam. Gratuluję :D

Osobą, która druga poprawnie rozwiązała krzyżówkę, lecz w późniejszym czasie został @nynek. Nagrodą jest również 5 losowych gier na steam, lecz z niższym przedziałem cenowym aniżeli nagroda główna. Congrats :D 

Przygotowałem również nagrodę specjalną, za wytrwałość i nie poddawanie się pomimo wielu przeszkód, które stanęły na drodze do prawidłowego rozwiązania krzyżówki. @pemeqq, bo akurat mowa o tym uczestniku, walczył dobre 3 godziny (przy mojej obecności na tsie) z krzyżówką i próbował ją rozwiązać, lecz nie udawało mu się, ale doceniam jego zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu. Nagrodą specjalną jest 50zł do wydania w naszym sklepiku. Gratuluję :D

Dodatkowo, każda osoba, która wzięła udział zostanie nagrodzona repką na forum, wiecie, taka nagroda pocieszenia :D

 

@Born oraz @nynek zapraszam na PW po odbiór nagrody.

@pemeqq zgłoś się do @LOLSON po odbiór nagrody.

 

Poniżej zamieszczam krzyżówkę wraz z odpowiedziami.

klucz.png.fb71b0418948ca4893b7f3dc80047965.thumb.png.61d4c35e3cd3d923fcaed198051e243d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...