Skocz do zawartości
aTaM

 odrzucone Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MaTa
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem na paru serwerach typu DD2 oraz Zombie mod mam doświadczenie 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):6/10
Staż w CS-sie:  4 lata od niedawna kupiłem sobię cs 1.6 na steamie a tak grałem na darmowej wersji 
Steam / NonSteam: STEAM_0:1:447812576
Dlaczego Ty:Bo jestem osobą kreatywną i często przebywam na serwerze oraz umiem rozróżnić osobę z wspomagaczami od osoby bez wspomagacza 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 2 godzin do 8godzin 
Kontakt:Steam,gg,meserger,oraz przez forum
Link do GameTracker'a: grałem na paru kontach https://www.gametracker.com/player/MrMalutkiPl/80.72.43.106:27022/ a aktualne gt z steam to https://www.gametracker.com/player/Mata/80.72.43.106:27022/ (ale postaram się uczęszczać na serwer codziennie na jednym koncie)

Edytowane przez aTaM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem ogólnie bardziej zawsze za niż przeciw, ale pograj do końca świąt najlepiej i gdzieś po nowym roku złóż podanie i będzie Ok teraz jestem neutral 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie 

+steam

-twoje gt świeci pustkami że znajcie życie pajęczyną zajdzie

-nie kojarzę cię z serwera może pare razy mi się przewinąłes ale nic pozatym

Daj się poznać, popraw gt i pograj dłużej a będę na tak 

 

Edytowane przez pemeqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ten moment podanie zamykam, z tą adnotacją, że za tydzień od tego momentu możesz złożyć podanie jeszcze raz. Utrzymaj aktywność, pokaż się osobom, które na serwerze bywają i wtedy zastanowimy się nad okresem próbnym. 

Więc to podanie odrzucam i zapraszam za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...