Skocz do zawartości

Taka niby skarga, ale nie skarga


-Damian-

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Dzisiaj 12 grudia 2020
Nick gracza: @dreamwithoutend
Dowody: http://ehltv.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-2012121830-cs_wiocha.dem.zip
Świadkowie: @ura-bura ??  (może? bo byl na serwerze)
Uzasadnienie: Na wstępie nie jest to skarga tylko bardziej taki temat wyjasniajacy sprawe z banem. Chodzi o to, ze niby mialem zle ustawione komendy na predkosc cl_forwardspeed, cl_backspeed cl_sidespeed. A admin stwierdzil, ze niby mam zle ustawione komendy, inni inaczej poruszaja sie niz ja i dal mi bana na 5 minut ( niby to nie duzo i wgl, ale jednak chce to wyjasnic) chcialbym, zeby ktos to sprawdzil czy faktycznie mialem zle ustawione czy nie, bo wgl to mialem ustawione na 400 i nawet pytalem z ponad tydzien temu @Born na steam z tego co pamietam jakie sa prawidlowe ustawienia. Prosze o normalne podejscie do sprawy i nie wyciaganie konsekwencji wobec admina.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Porównywałem twoja prędkość z moją prawidłowa oraz innych graczy, biegałeś szybciej niż wszyscy, więc dałem tylko na 5 minut byś ustawił wartości domyślne.  Jeśli się pomyliłem to przyjmuje na klatę ale w tamtym momencie byłem pewny że masz źle komendy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

Komendy miałeś ustawione prawidłowo i na demku widać prędkość "normalną".

@dreamwithoutend jak nie masz pewności to zwyczajnie nie banuj, a odzywaj się do kogoś innego na ten temat.
Ocena nie zawsze musi być taka prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...