Skocz do zawartości
-Damian-

 zamknięty Taka niby skarga, ale nie skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Dzisiaj 12 grudia 2020
Nick gracza: @dreamwithoutend
Dowody: http://ehltv.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-2012121830-cs_wiocha.dem.zip
Świadkowie: @ura-bura ??  (może? bo byl na serwerze)
Uzasadnienie: Na wstępie nie jest to skarga tylko bardziej taki temat wyjasniajacy sprawe z banem. Chodzi o to, ze niby mialem zle ustawione komendy na predkosc cl_forwardspeed, cl_backspeed cl_sidespeed. A admin stwierdzil, ze niby mam zle ustawione komendy, inni inaczej poruszaja sie niz ja i dal mi bana na 5 minut ( niby to nie duzo i wgl, ale jednak chce to wyjasnic) chcialbym, zeby ktos to sprawdzil czy faktycznie mialem zle ustawione czy nie, bo wgl to mialem ustawione na 400 i nawet pytalem z ponad tydzien temu @Born na steam z tego co pamietam jakie sa prawidlowe ustawienia. Prosze o normalne podejscie do sprawy i nie wyciaganie konsekwencji wobec admina.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. 

Porównywałem twoja prędkość z moją prawidłowa oraz innych graczy, biegałeś szybciej niż wszyscy, więc dałem tylko na 5 minut byś ustawił wartości domyślne.  Jeśli się pomyliłem to przyjmuje na klatę ale w tamtym momencie byłem pewny że masz źle komendy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Komendy miałeś ustawione prawidłowo i na demku widać prędkość "normalną".

@dreamwithoutend jak nie masz pewności to zwyczajnie nie banuj, a odzywaj się do kogoś innego na ten temat.
Ocena nie zawsze musi być taka prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...