Skocz do zawartości
Rudaaaa

 zamknięty Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam 5 propozycji. 

1) Jako iż ostatnio gra sporo graczy i brakuje slota przydałoby się go zwiększyć. Chociażby do tych 25. 

2) Dodanie opcji /mute. Czasami kiedy nie ma admina wchodzą takie dzieciaki i nadużywają mikrofonu (wyzywają, przeklinają) co też jest dość denerwujące. 

3) Dodanie jeszcze kilku map. De_train, de_eldorado, de_nuke, de_dust2_mini, css_dust3. 

4) Usunięcie botów ze specta. Wczoraj kiedy chciałam wejść na serwer to nie mogłam z powodu rezerwacji słota gdzie były 3 boty. Jak dla mnie są one zbędne przy większej ilości graczy.  

5) nominacja mapy

 

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2. Graczy można zmutować w "player list"  (pod "disconnect") klikając opcję "mute in game"

3. Nowe mapy były by spoko. ALE usuńcie mape de_sibiria bo nawet nie da się wejść na serwer (crashuje każdemu gre)

5. opcja nominate była by fajna.

Edytowane przez GoldNM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema tu B! @CK wszystko jest okey z tym co wymieniła ruda ale ja bym jeszcze dodał do serawa anty cheet bo odpaly były będą a to trochę wspomoże bo ostatnim czasem jest ich sporo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...