Skocz do zawartości
Paulinkaa_

 zaakceptowane Paulinkaa na Administratorke?

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: Paulinkaa
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/8): 5/8
Doświadczenie:  Byłam administratorką na dwóch serwerach cs1.6 w tym CS:GO MOD oraz JailBreak
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Nie
SID:
Link do profilu na STEAM:
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/Paulinkaa/91.224.117.52:27140/
Kontakt:  Forum
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Uważam, że moje doświadczenie w funkcji administratorki jest na wysokim poziomie. Uważam również, że przyda sie kolejna para rąk do pomocy. Gram w rożnych godzinach na serwerze  co wydaje mi się jest  plusem ponieważ na serwerze zawsze znajdzie sie osoba chętna na łamanie regulaminu.

Pozdrawiam i licze na pozytywne rozpatrzenie podania

Paulinkaa

EDIT: @Witu$ Z tego co czytałam mikrofon nie jest podany w informacji dla kandydatów  na stanowisko administratora a co do faworyzacji uważam, że jest to wyolbrzymione mimo wszystko dziękuje za swoją wypowiedz :)

Edytowane przez Paulinkaa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam troszkę mieszane uczucia co do tego podania, ale myślę, że można dać ci szanse :P

+ wiek

+dobre GT

+doświadczenie

- grasz na serwerze z 2tyg i już podanie piszesz? Nie za szybko troszkę :wilkel: daj się troszkę lepiej poznać

- dokup tego cs'a na Steama i będzie gitarka :D

 

Powodzonka! :animutronik:

 

Edytowane przez HoLii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym
 

+ AMX

+ wiek

+ doświadczenie

+ GT

- od 18 dni jesteś dopiero na serwerze i podanie już składasz trochę krótko, ale godziny masz, więc taki mały minusik 

-steam

widać, że codziennie jesteś na serwerze nawet w święta bocie 
 

 

Edytowane przez GAZDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral

+amxx 

-mikro 

-Steam

-Dzisiejsze glupkowate zachowanie w stosunku do gracza kwatek, rozumiem że może być to twój kolega Ale nie możesz go zwalniać z określonej mu winy skoro ją popełnił, obserwowałem to zachowanie i nie ukrywam nie spodobala mi się ta faworyzacja.

+ stażu nikt Ci nie odbierze 

+ no i oczywiście plusik za wiek nie jestem pewny co do tego bo nigdy Cię nie słyszałem na mikro, lecz częściej na czacie Ale okej. 

No co powodzenia ☺

Edit : kultura również leży *nie potrzebne przekleństwa na chacie*  przypominam że, administrator musi dawać przykład . Masz wyrabiać sobie opinię A nie ja pogarszac. 

Edytowane przez Witu$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


JAK NAJBARDZIEJ NA TAK

Widuje cię często na serwerku i nigdy nie ma z tobą jakich kolwiek problemów. 

+GT

+Doświadczenie

Według mnie można jej dać szansę 

Powodzonka Kumpela ??

Edytowane przez DYCHA xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek +

steam -

gt +

amx + -

kultura na - +

faworyzacja -

W tej sytuacji z kwatkiem o której wspomniał witus można było zaobserwować faworyzowanie gracza , który non stop chodził i wyzywał po matkach a jak mu odebrano mikrofon to zaczął zgrywać niewinnego 

po jakimś czasie mu ten mikrofon dano i znów zaczął się pruć a ty mu nawet nie zwróciłaś uwagi,więc jest to trochę bierność z twojej strony.

Na razie na NIE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...