Jump to content
-Damian-

 zamknięty Problem z PTB

Recommended Posts

Zauważyłem od jakiegoś czasu, że coś się dzieje z balansowaniem drużyn.

Jest tak, że na 2-3 rundy lub więcej jakaś osoba niezależnie od ilości fragów oraz tego jak gra i bez znaczenia czy jest w ct lub tt zostaje sama  przeciwko dużej ilości osób przez co taka osoba nie ma szans. Tak jest przy małej ilości osób.

Przy dużej ilości osób nie jestem pewny i nie wiem jak dokładnie to wygląda, bo ostatnio nie ma zbyt dużo ludzi, ale wydaję mi się, że prawdopodobnie jest taki sam przypadek jak napisałem wyżej, ale jest np. 2/3 osoby przeciwko dużej ilości osób.

Druga sprawa to jak się gra klasą Cichy Zabójca i jest się np. w tt  to PTB często zamiast do  przeciwnej drużyny przenosi do tej samej drużyny w której się obecnie jest. Oczywiście nie jest tak cały czas, bo zdarza się, że przenosi normalnie, ale z tego co zauważyłem grając tą klasą, że często przenosi do tej samej drużyny. 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Na balans drużyny wpływa wiele czynników. Aby najprościej to wyjaśnić dam Ci przykład:
Gra taki Born i ma milion fragów i załóżmy, że na serwerze jest z 5 graczy. Drużyny są rozdzielone po równo - w między czasie z drużyny mojej wychodzi z kilka osób,
również ktoś może zmienić drużynę sam. Koniec końców zostanę sam na 4, gdzie pomimo tego - rundy dalej będzie wygrywać drużyna MOJA. Patrząc na to logiczne jest, że balans drużyn nie będzie wyglądał tak, że gracze będą rozdzieleni połowicznie, bo to byłoby bez sensu i właśnie zawodnicy nie byliby rozdzieleni po równo wedle umiejętności.
Przy okazji każdy ma możliwość zmiany drużyny. Nie jest to problem pluginu w żadnym wypadku.

Klasa Cichy Zabójca ma szansę na pojawienie się na respie wroga. Mija runda, w której się zrespił u przeciwnika -> Pojawi się komunikat, że został przeniesiony do drużyny, w której się znajduje. Opisana sytuacja będzie się powtarzać z każdym takim razem i po upływie każdej takiej rundy. Nie jest to żaden "bug", bo wróci na swój resp.
Każda klasa posiadająca tę umiejętność na każdym serwerze COD w opisanej przeze mnie sytuacji, będzie posiadała identyczną wiadomość o balansie drużyn.

Podsumowując - uważamy, że z tym nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...