Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze:  iser
Wiek:  14
Znajomość AMXX (0/8):  5/6
Doświadczenie: Byłem kilkar razy Adminem
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Posiadam ale nie gram na nim poniewaz blokuja mi sie tam fpsy do 21 nie wiem czemu
SID: STEAM_1:0:2107135871
Link do profilu na STEAM: Społeczność Steam :: iser (steamcommunity.com)
Link do profilu na Game Tracker: GameTracker.com : Player Page for Iser
Kontakt: GG/FORUM/STEAM
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Ponieważ chciałbym pomoc dla adminów i myślę że byłbym dobrym adminem 

@Paulinkaa_ i @HoLii ale w wymaganiach na admina nie ma napisane ze admin musi uzywac mikrofonu wiec Niby Legalnie nie mogl bym uzywac ale Nie ma w wymaganiach ze admin musi miec mikrofon i go używać a doświadczenie to byłem kiedyś adminem na serwerze Vistera nawet

Vister ma 2 sieci i właśnie na drugiej sieci vistera miałem admina

Edytowane przez iser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trudno mi powiedzieć  czy na pewno sie spiszesz ale można dać szansę

+GT

+Forum

+AMX

+Doświadczenie chociaż troche wątpliwe z powodu wieku

-wiek

-Zanim złożyłeś podanie nie odzywałeś sie na serwerze

+Grasz w fajnych godzinach

-/+ Steam

-Prawda jest taka ze legalnie nawet mikrofonu nie mogłbyś uzywać a chcesz być adminem

-W pełnieniu roli Admina trzeba być stanowczym nie wiem czy taki będziesz gdy osoba np 5 lat starsza zacznie z tobą dyskutować

Mimo wszystko jak sie otworzyłeś i zacząłeś rozmawiać z graczami polubiłam cie

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE, gdyby nie ten wiek byłbym na TAK
+GT
-/+ steam (hmm, jak ci moga się blokować fpsy skoro masz ponad 1,500h na steam przegranych na 1.6 i to nie jest możliwe żeby ci się tylko na go modzie blokowały fpsy 

-/+ amx, ale da się nauczyć szybko, więc bardziej na plus
-/+ doświadczenie (wątpie, że byłeś adminem kilka razy jak masz taki wiek)
----- wiek
- w twoim profilu na forum złożyłeś podanie na admina na GO MODA 11 czerwca 2018r. podałeś tam, że miałeś 13 lat, jest już prawie 2021, a ty przez ten czas miałeś urodziny raz? coś mi tu nie pasuję skoro logicznie myśląc powinieneś mieć teraz 15 lat 

normalnie matrix pierwsza klasa :D 

@iser trochę dziwne, że mówisz, że byłeś adminem na serwerze vistera jak żadne z twoich podań nie było przyjęte 
pisałeś, że byłeś opiekunem w wieku 14 w poprzednim podaniu, a w tym już tylko, że byłeś adminem kilka razy. W każdym podaniu piszesz co innego, a i tak wszystkie towoje podania były odrzucone poczekaj może do tych 16 lat jak tu koleżanka wyżej napisała i złóż podanie wtedy będę na tak :pepeboss:

@VisTeR.' jak możesz to weź to oceń, bo ty bardziej jesteś obeznany w tym kto kiedy i jak składał podanie itd. tu już chyba nic do dodania nie trzeba mieć :happyface:

Nie musi mieć mikrofonu, ale zauważ to, że jak ktoś ma np. 20 lat to będzie się słuchał osoby która ma 14 lat? mi się zdaje, że nie, a tak w ogóle tu chodzi o to, że nikt Cię nie słyszał przez mikro, a jak składasz podanie to też chociaż troche powinieneś np. nawet dać info w csie albo co kolwiek żeby Cię chociaż administracja usłyszała, że jesteś ogarnięty i umiesz się zachować, bo np osoby w twoim wieku albo w młodszym drą się się albo chcą się przyatencjonować

@iser i w tamtym podaniu podałeś, że miałeś 13 lat w roku 2019, a w 2018 na tej sieci podałeś, że masz 13 no halo XD + tego, że miałeś 3 skargi i prawdopodobnie przez to straciłeś admina i co można doliczyć do tego Vister na tej sieci odrzucił ci 2 razy podanie, więc ja jestem tym bardziej na NIE. Nie mam już nic do dodania Vister zadecyduje 

Edytowane przez GAZDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie jestem na nie :/

+ Gt

+/- jak naprawisz Steama to będzie plusik

+/- amx ale go da się w miarę szybko ogarnąć

+/- doświadczenie, jakoś nie chce mi się zbytnio wierzyć, że w tym wieku miałeś kiedyś admina

- wiek, masz 14 lat i podanie piszesz? :wilkel: Jak nawet legalnie nie możesz mikra używać 

Moim zdaniem napisz 2 podanie jak skończysz min. 16 lat wtedy będę na tak :P

Ale i tak powodzonka życzę :animutronik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://pochylnia.pl/topic/122312-podanie-na-admina/

https://pochylnia.pl/topic/123698-skarga-na-iser/

Ok ja nie pamiętam jak to wtedy wyglądało więc robimy tak:

@kameleonn @MilyPan @Squb @OseRaN @Tosia

Czekam na wasze posty. Potem zadecyduję. 

Te 2 tematy wyżej są dla mnie nie macie ich brać jako opinię. 

Edytowane przez VisTeR.'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymagania to wymagania brak Steama a raczej na nim nie grasz plus wiek powinny cię skreślić z listy kandydatów grałem z tv kiedyś i kilka dni temu i jakoś zbytnio opinie o TB niemmam ale sam wiek cię skreśla według mnie jestem neutralny co do tego podania leku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+/- steam 

+ gt

- wiek  

+amx

Jestem na  nie ( gdyby było  te 15 lat minimum i naprawiony cs na steamie)  dałbym na tak bez zastanowienia. 

Ale powodzenia życzę!  ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność w miarę dobra, ale nie grasz przez steam - pobaw się komendami rozgrywki, żeby usunąć swój problem.

W sumie nie wiem jakim byłbyś adminem, ale ograniczyłeś się chyba najbardziej do kontaktu z jedną osobą czyt. TR4NSFORMATOR.

Brak zgłoszeń na u@.

Ciężko coś więcej napisać.

Chwilowe nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek -

Amx  mysle troche zawyzone ale +

GT+

Steam-

W sumie to cie nie znam na serverze cie widywalem ale zero komunikacji z twojej strony. Pograj jeszcze troszeczke zapoznaj sie z graczami itd jak narazie jestem na 

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...