Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: Witu$
Wiek: 18
Znajomość AMXX (0/8): Przypomniałem sobie i myślę 5/6
Doświadczenie: Byłem przez ok. rok z hakiem tutaj adminem jeszcze na CSGO #8, także swój debiut miałem. Złożyłem rezygnacje z powodu braku czasu na grę, w wolnych chwilach łączyłem prace ze szkołą i nie miałem kiedy nawet nabić  wymaganych godzin administratorskich na serwerze, więc postanowiłem, że będzie to najlepsza decyzja.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: TAK
SID: STEAM_0:0:203885942
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198368037612/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Witu%24/91.224.117.52:27140/
Kontakt: fb,ts,forum,e-mail
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem spokojnym, raczej cichym graczem nie przysparzającym kłopotów. Dobrze wiem, że sobie poradzę na tym stanowisku.

@GAZDI  Nie bardzo rozumiem tu twoją wypowiedź, trochę brak spójności i logiki ale pozwole sobie odpowiedzieć, bo przecież mi można. Pierwsze zdanie jeżeli można go tak nazwać, bo twoja długa wypowiedź to 2 zdania, rozumiem tak że ; zarzucasz mi, że przecież nie miałem czasu a mam 30h w okresie +-tygodnia. Wydaje mi się że połączyles tu przeszłość z teraźniejszością, pewnie pijesz tu do dawnej mojej sytuacji która teraz nie ma już miejsca i mam wolny czas, który właśnie spędzam sobie grając w cs'ka.

Ba po drugie ; Jesteś strasznie stronniczy, nie wiem z jakich powodów, może nienawiść? Nie mnie to oceniać, sam najlepiej wiesz co Ci leży na serduchu. Już uderzam w punkt; nie musimy daleko szukać podanie wyżej gracz Noiq - Widnieje wielkie TAK, to nie wszystko GT na ++++, POWAŻNIE ? aa rozumiem 22 godzinki to więcej dla Ciebie niż moje 30 

Hmm no dobra mialem to przemilczeć; Pozwolę jeszcze się odnieść do tego mikrofonu, uderzasz w mikrofon, który nie jest wymagany, może skończyły Ci się argumenty już na - i startujesz do takich rzeczy ? NIE WIEM, ale wiem jedno ; Mikrofonu będę używał kiedy chce i kiedy mi się to podoba i nikt mnie nie będzie do tego zmuszał bo jestem wolnym człowiekiem. 

Tyle z mojej strony 

Pozdrawiam 

GIF WITUS.gif

Edytowane przez Witu$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ wiek

+ amx

+ steam 

+ doświadczenie 

zgłaszasz na u@ jesteś miłym graczem nie było z tobą problemów na serv.

więc ja jestem jak najbardziej za okresem próbnym 

pozdrawiam serdecznie powodzenie <3 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek

+amx

+steam

+doświadczenie

+GT

+bez problemowy człowiek na serwerze

Jestem Na Tak

Edytowane przez iser
Dodałem jeszcze 2 + zeby nie było ze kopiuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE tylko i wyłącznie dlatego piszesz, że nie miałeś czasu, a po tygodniu gry  masz około 30h już i tylko tyle i to trochę nie fer by było dla innych składających podanie gdybyś dostał admina z takim GT gdzie tylko ten tydzień grałeś na serwerze. Daj się poznać graczom  i odzywaj się trochę przez mikrofon, bo nie słyszałem Cię zbytnio na serwerze jak z tobą grałem
A tak to:
+ steam
+ wiek
+ doświadczenie
----GT chociaż masz te 15h, ale zacząłeś dopiero grać od tygodnia
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...