Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zamknięty Skarga na Katana!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 03.01.2021
Nick gracza: [IP] 4: 'Katana' (CT)   -- 78.99.22.91:27005 [STEAM_0:0:2182209]
Dowody:  http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2101031422-de_eldorado.dem.zip    czas na demku: 17:51:00 
Świadkowie: @K4RaMbA  
Uzasadnienie:  Czyżby admin serwer cod 400 nie znał regulaminu??? Z tego co mi wiadomo , to w tamtym miejscu Sg stawiać CT nie może , ponieważ drużyna TT wtedy nie ma jak z swojego respa wyjść i wykonać celi mapy. Oznaczę tutaj @NumberOne , ponieważ wiem , że według Borna Sg może w tamtym miejscu stać , bo już jedna skarga moja była za takie Sg i Born uznał wtedy , że On za takie Sg banować nie będzie bo według Niego Sg nie przeszkadza xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@F4N4TYK Tutaj zgodzę się z tym, że SG nie jest postawione prawidłowo. Natomiast szczerze wątpię, żeby Born kiedykolwiek uznał, że postawione w ten sposób SG, jest poprawne, dlatego jeśli mógłbyś to podrzuć mi ten temat gdzieś w wiadomości prywatnej, żebyśmy mogli razem z @Born ogarnąć.

Co do samych SG. Z nimi ciągle jest wiele niejasności i problemów. W najbliższym czasie będziemy pracować nad kwestiami regulaminowymi serwerów COD, które mają wpłynąć na pewność graczy w takich sytuacjach

@DZ!KU2k18 - niestety, to już kolejna sytuacja, w której pojawiają się problemy. Tym razem jestem zmuszony dać Ci ostrzeżenie w dziale. Jeśli będziesz mieć jakieś niejasności i będziesz potrzebować wyjaśnień zapraszam na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...