Jump to content
F4N4TYK

 zamknięty Skarga na Katana v2

Recommended Posts

Data zdarzenia: 06.01.2021
Nick gracza:  [IP] 4: 'Katana' (CT)   -- 78.99.22.91:27005 [STEAM_0:0:2182209]
Dowody:   http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2101061241-de_westwood.dem.zip  czas na demku: 00:47:00 do 01:20:00 
Świadkowie: nie potrzebni 
Uzasadnienie:  Nie wwiem czemu ale admin Katana faworyzuje nie których graczy na serwerze , mam tu jeden przykład gracza o nicku "Promil" gość sobie zabija z digla na rozgrzewce gracza , i nie pisał bym tej skargi gdyby nie fakt , że inny gracz użył perku na rozgrzewce i dostał bana od admina Katany , po czym jak zobaczyłem że "Promil" nie dostał nawet upomnienia , na [email protected] pisałem adminowi czemu tamten gracz dostał od razu bana , a "Promil" nic nie dostał , to admin moje pytania zignorował .... tak się właśnie zachowuje admin w wieku 16 lat .... Dostał admina i już ma władzę nad wszystkimi !!!! I nie mów , że nie wiedziałeś o tym , że użył broni na rozgrzewce , bo jakoś widziałeś kolesia który pioruna na rozgrzewce użył, a tego , że "promil" użył broni na rozgrzewce na to już nie zareagowałeś ....

Link to comment
Share on other sites


Dobra, przejrzałem demko i kurde - chyba zaczynacie popadać w paranoje. Faworyzacja? Wytykanie wieku? Władza nad wszystkimi? Skąd wy wymyślacie te wszystkie argumenty. Naprawdę dawno nie widziałem takiego community, gdzie jest kultura napierdzielania jeden na drugiego niezależenie od sytuacji. Na serwerze, na chatboxie, na ts'ie. Wszędzie tylko widać jak gracze COD 400 nadają na siebie, bo to, bo tamto. Spuście trochę powietrza bo sami budujecie sobie toksyczne community, w którym trzeba karać za pierdnięcie, a potem piszecie, że nie będzie z kim grać.

Naprawdę tak ciężko porozmawiać jak ludzie i przedstawiać swoje stanowisko jak ogarnięty człowiek? Nie bronię Katany, bo rzeczywiście powinien zareagować, natomiast admin też człowiek - MÓGŁ NIE ZAUWAŻYĆ. @DZ!KU2k18 reaguj, gdy ktoś pisze na [email protected] Nawet gdy zgłoszenie jest bezpodstawne, warto sytuację wyjaśniać.

Gracz, który użył perku - użył go dwukrotnie, w trakcie trwania rozgrzewki i tym samym zabił 2 osoby. 
Promil dostał glocka na koniec rozgrzewki i w ostatniej sekundzie strzelił i zabił bodajże squbanego. W tym momencie została mu zwrócona mu uwaga przez Ciebie, że tak nie można - sam odpowiedział, że wie i wcześniej zwrócił uwagę na użycie perku.

Skargę zamykam, a wszystkich zainteresowanych zapraszam do refleksji, nie tylko nad zachowaniem innych ale również nad swoim własnym :)

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...