Skocz do zawartości
******

 zamknięty Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry/wieczór
Przyszedłem z pewną propozycją, a mianowicie "nerf" klasy Sadistic. Moim zdaniem, ta klasa jest za silna z 2 powodów. 1/8 wygląda jakby to bylo 1/2~4 + dodatkowe DMG, co w połączeniu z takim "Bezlik ammo" w aktualnym momencie jest totalnie overpowered. Rozgrywka na tej klasie wygląda w ten sposób:

- Bierzesz Sadistica
- Staty ładujesz w HP
- Polujesz na bezlika
i jesteś niezniszalny bo przy 20k hp, zabicie cie jest totalnym fartem.

Tak samo z Kucaczem. Ta klasa powinna albo dostać nerfa, albo być jako klasa premium lub klasą od 45K LVL. Tak szczerze, to ta klasa ma tyle samo lub więcej niż taki Hunter. 1/4~5 Szans na zabicie, Dodatkowe DMG. Zmniejszenie widoczności na kucaniu, Deagle z 1/7 szans na zabicie.

Tak samo można pomyśleć nad ożywieniem takiej klasy jak na przykład Kamikadze. Totalnie nikt tym nie gra, bo sie nie opłaca. Zabicie autodestrukcją - nawet nie wiem czy jest to możliwe aktualnie i czy to w ogóle działa. Tak samo obrażenia z AK-47 są OK, ale tylko przy początku rozgrywki po resecie. Po jakimś tygodniu czy dwóch,  ta postać staje sie bezużyteczna przez brak obrażeń.

Wracając do Kucacza, dlaczego 45K LVL? Widziałem opinie paru graczy, większość z nich opierało swoje argumeny na taktyce "sklep, losowy perk, jak scouter to mozemy grac, byle do 45k lvla i papa" . Także takie rozwiązanie może by jakoś urozmaiciło grę, a nie tylko "taktyka na łowienie perków do 45k poziomu".


Zostawiam wam tą propozycje do rozpatrzenia i czekam na wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli mowa perku Bezlik Ammo mam w planach go wywalić i zastąpić perkiem z częściowym nie limitem amunicji.

Na wszystkie zmiany dotyczące klas jestem otwarty.

Aktualnie też trwają prace nad nowym silnikiem więc dużych zmian nie będzie do monetu wydania silnika i wgrania go na serwer

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu nie chodziło o samego bezlika, tylko bardziej o za duży dmg. 
Sadistic, nie dość że ma to "1/8" to jeszcze ma 2 rakiety przy których jak sie pójdzie full int to naprawde mogą dużo zadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak zainteresowania przez innych użytkowników. Tak jak Wolf wspomniał trwają prace nad silnikiem -> do tego momentu będzie mało zmian.
Propozycje klas wydaje mi się, że lepiej będzie zebrać w oddzielnym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...