Skocz do zawartości
BoskizPolski

 zamknięty Odwołanie od ostrzeżenia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @Boski Z Polski
Ilość odpracowywanych punktów: 5
Reklamy/Premium: Najpierw to ja bym chciał się odwołać :V
Nick osoby, która nałożyła ostrzeżenie: @Born


W żadnym przypadku nie zareklamowałem innej sieci, a wspomniałem o niej i to chyba dość w negatywnym świetle. Wspominanie nie jest zabronione w regulaminie :) 
Polecam wpisać frazę "Reklama" w przeglądarkę.

1.png.052bf3f53b466ecc6f4eeb235776c738.png

2.thumb.png.debbfdb2ac337f8361e0185a1fb4a1be.png

W którym ja miejscu zachęciłem do odwiedzenia tej sieci? Czekam na przedstawienie konkretnych dowodów :)

 

Mamy 2021, a SuperAdmin nie wie co to reklama :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mamy 2021 rok, a ludzie dalej nie rozumieja ze definicja reklamy to nie tylko to co znajda na wiki lub innej stronie :AngryCat:

Niezaleznie czy piszesz o jakims forum/sieci zle czy dobrze, to i tak powoduje jedno: ciekawosc.

Przyklad: Piszesz na chatboxie ze dana siec jest chujowa lub nie wiem, wlasciciel tej sieci okrada ludzi na hajs, ktos widzac takie oskarzenie specjalnie wejdzie na adres tej sieci i sobie to sprawdzi. I mimo iz oskarzenia moga byc prawdziwe to serwery ktore oferuje ta siec mu sie podobaja i zaczyna grac tam zamiast u nas (uwierz mi znam takie przypadki :meksy:). W ten sposob robisz reklame tej sieci (nawet nie swiadomie).

Moze i wprost nie napisales "Ej wbijajcie na siec X bo tam lepiej jest niz tu" ale tak jak napisalem wyzej, sama ciekawoscia ludzka sprawiasz ze potencjalni gracze moga zrezygnowac z grania tutaj na rzecz innej sieci.

Z pelna kulturka oznaczam @Max lub @SadoS aby wlepili mi warna za wypowiedz w temacie ktory mnie nie dotyczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...