Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie spędzam masę czasu  na innym serwerze  i jedna bardzo ciekawa rzecz mnie miło zaskoczyła . 

Więc przychodzę z tym tutaj aby o tym pomówić. 

Osoby które zostały ukarane PERMA BANEM  a po późniejszej apelacji zostały uniewinnione to nakładane były VIPY w celu lekkiej rekompensaty za popełniony błąd pomyłkę Administratora Serwera .

Wydaję mi się że nakładanie rang VIP po takowej apelacji pozytywnie rozpatrzonej jest całkowicie fajne oraz miłe posunięcie w stosunku do graczy .

 

PS.       Może ono troszeczkę zachęcić graczy do dalszej rozgrywki jeśli faktycznie byli oni niesprawiedliwie potraktowani 

liczę na odpowiedź  @Molly @LOLSON 

 

Edytowane przez Angelofficial
*literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro mnie w tej propozycji oznaczyłeś, to pozwolę sobie odpowiedzieć.

Z mojego punktu widzenia, serwery by na tym straciły, jeżeli chodzi o zbieranie pieniędzy z vipów, bo jednak dostajesz vipa za to że ktoś przez pomyłkę dał Ci bana albo za to że admin myślał że czitujesz i chciał Cię załóżmy rozpisać na forum. Każdy ma prawo się pomylić co do bana, więc nie rozumiem tej  propozycji. Serwery stoją w porządku, więc oddawanie VIP-ów innym za darmo/pomyłkę, jest bez sensu.

@aquax bardziej ty tu powinnienieś być oznaczony, więc kontrolnie oznaczam. Looknij.

Usługa VIP powinna zostać kupiona, chyba że jest konkurs bądź są nagrody za zrobienie czegoś tam. Nie powinno się jej oddawać za darmo, za pomyłkę admina. Takie jest moje zdanie, więc na Only Mirage u mnie tego nie zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...