Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:JugoL^^
Wiek: 16 jeszcze
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem już adminem kilka razy
Znajomość AMXX (W skali 1-10):6
Staż w CS-sie: 5 latek będzie
Steam / NonSteam: STEAM_0:0:44980872
Dlaczego Ty:Jest 3 adminów z tego 1 ma suport admin i będzie wchodził rzadziej więc zostaje 2 adminów a dodatkowa pomoc się przyda
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od dnia raz moge nawet cały dzień a raz max 2-3 godziny
Kontakt:Steam, GG, Forum, Discord, TS3
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/JugoL^^/80.72.43.106:27022/ ( nie jest to jakoś wybitnie duże GT, ale jak już mówiłem każda para rąk się przyda, a te zaległości potrafię nadrobić i to wie nie jeden gracz cod 400)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ciężka sprawa jest z tobą Jugol
z jednej strony potrzeba adminów ale z drugiej strony jak dostałeś szanse to zmarnowałeś ją

amx+
wiek+
steam+
gt--- ale wszystko do nadrobienia

pomimo tego co odwalałeś jestem za daniem ci kolejnej szansy na okres 2 tygodni jak będziesz się dobrze sprawował to nie widzę problemu byś został,
jestem za okresem próbnym, każdemu się należy szansa a ręce do roboty się przydadzą


@F4N4TYK ale skąd ty masz informacje że ktoś mi płacze? to że siedzimy na kanale razem to chyba możemy, bo też nieraz siedzisz gdzieś na ts, a że zacząłeś swą wypowiedz w cs "siema Rzugol" to podlega w sumie pod prowokacje.

Edytowane przez pemeqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem na Nie

Tak jak Roy napisał , że masz bardzo często ściny jakieś dziwne , tak samo ping masz wysoki... Nie wiem czy to jest spowodowane tym samym jak u kolegi :)jd , czyli elekcjami jak to sam się tłumaczył 

Ciekawe jak ty chcesz kogoś np. za zbyt wysoki ping banować , skoro sam Go masz xD To chyba byś musiał zacząć od zbanowania samego siebie xD 

Regulamin , to nie wiem jak jest u Cb , czy dalej pojmujesz gdzie można stawiać "SG" , a gdzie nie xD 

GT masz słabe , a są nowi gracze i może daj się poznać tym nowym , bo starzy wiadomo Cię pamiętają , szczególnie Cię dobrze pamiętamy z chyba "Najszybciej straconego admina na cod400" xDDD 

aaaa jeszcze jedno Panie @JugoL^^ nie płacz do @pemeqq , ze ja Cię niby prowokuję , bo właśnie teraz to samo z kolegą :)jd robiłeś ..... :)jd zaczął się siepać do mnie że się @Aitler podlizuję , po czym ty się mnie zapytałeś gdzie jest mój kolega Aitler i coś tam dodałeś , w stylu , że @Aitler też jest typem sprzedawczyka , ale cicho mówiłeś to ciężko to było zrozumieć .... Jak masz coś do @Aitler to idź się z nim umów na TS3 , a nie mnie prowokujesz , po czym udajesz u Pemqa biednego pokrzywdzonego jugolka przez los.... 

@xd_men_ jak już komuś , zwracasz uwagę , to może byś sam zaczął przestrzegać regulaminu , bo w regulaminie jest wspomniane coś o "kulturze osobistej" a często gęsto słyszę jak się odpalasz .... Więc za nim kogoś zaczniesz upominać , to spójrz na siebie bo sam nie jesteś idealny .... 

 

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@F4N4TYK dobrze wiesz że jugol cię nie prowokował... Wręcz  przeciwnie sam to wszystko zacząłeś łamiąc regulamin i skanując przed 7s. My tylko z wróciliśmy ci uwagę a ty zacząłeś temat  kolesiostwa więc i ja się wyraziłem na ten temat. Po za tym Jugol nigdy nikogo nie prowokował i ty dobrze o tym wiesz więc nie wiem co ty teraz tam tworzysz za farmazony. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...