Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:JugoL^^
Wiek: 16 jeszcze
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem już adminem kilka razy
Znajomość AMXX (W skali 1-10):6
Staż w CS-sie: 5 latek będzie
Steam / NonSteam: STEAM_0:0:44980872
Dlaczego Ty:Jest 3 adminów z tego 1 ma suport admin i będzie wchodził rzadziej więc zostaje 2 adminów a dodatkowa pomoc się przyda
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od dnia raz moge nawet cały dzień a raz max 2-3 godziny
Kontakt:Steam, GG, Forum, Discord, TS3
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/JugoL^^/80.72.43.106:27022/ ( nie jest to jakoś wybitnie duże GT, ale jak już mówiłem każda para rąk się przyda, a te zaległości potrafię nadrobić i to wie nie jeden gracz cod 400)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężka sprawa jest z tobą Jugol
z jednej strony potrzeba adminów ale z drugiej strony jak dostałeś szanse to zmarnowałeś ją

amx+
wiek+
steam+
gt--- ale wszystko do nadrobienia

pomimo tego co odwalałeś jestem za daniem ci kolejnej szansy na okres 2 tygodni jak będziesz się dobrze sprawował to nie widzę problemu byś został,
jestem za okresem próbnym, każdemu się należy szansa a ręce do roboty się przydadzą


@F4N4TYK ale skąd ty masz informacje że ktoś mi płacze? to że siedzimy na kanale razem to chyba możemy, bo też nieraz siedzisz gdzieś na ts, a że zacząłeś swą wypowiedz w cs "siema Rzugol" to podlega w sumie pod prowokacje.

Edytowane przez pemeqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

Jest teraz tylko 2 adminów, więc przyda się ktoś kto zapanowałby nad porządkiem na serwerze.

Poza tym miał już admina, więc wie już co i jak. 

+ steam

+ Wiek

+ regulamin też chyba raczej ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na Nie

Tak jak Roy napisał , że masz bardzo często ściny jakieś dziwne , tak samo ping masz wysoki... Nie wiem czy to jest spowodowane tym samym jak u kolegi :)jd , czyli elekcjami jak to sam się tłumaczył 

Ciekawe jak ty chcesz kogoś np. za zbyt wysoki ping banować , skoro sam Go masz xD To chyba byś musiał zacząć od zbanowania samego siebie xD 

Regulamin , to nie wiem jak jest u Cb , czy dalej pojmujesz gdzie można stawiać "SG" , a gdzie nie xD 

GT masz słabe , a są nowi gracze i może daj się poznać tym nowym , bo starzy wiadomo Cię pamiętają , szczególnie Cię dobrze pamiętamy z chyba "Najszybciej straconego admina na cod400" xDDD 

aaaa jeszcze jedno Panie @JugoL^^ nie płacz do @pemeqq , ze ja Cię niby prowokuję , bo właśnie teraz to samo z kolegą :)jd robiłeś ..... :)jd zaczął się siepać do mnie że się @Aitler podlizuję , po czym ty się mnie zapytałeś gdzie jest mój kolega Aitler i coś tam dodałeś , w stylu , że @Aitler też jest typem sprzedawczyka , ale cicho mówiłeś to ciężko to było zrozumieć .... Jak masz coś do @Aitler to idź się z nim umów na TS3 , a nie mnie prowokujesz , po czym udajesz u Pemqa biednego pokrzywdzonego jugolka przez los.... 

@xd_men_ jak już komuś , zwracasz uwagę , to może byś sam zaczął przestrzegać regulaminu , bo w regulaminie jest wspomniane coś o "kulturze osobistej" a często gęsto słyszę jak się odpalasz .... Więc za nim kogoś zaczniesz upominać , to spójrz na siebie bo sam nie jesteś idealny .... 

 

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@F4N4TYK dobrze wiesz że jugol cię nie prowokował... Wręcz  przeciwnie sam to wszystko zacząłeś łamiąc regulamin i skanując przed 7s. My tylko z wróciliśmy ci uwagę a ty zacząłeś temat  kolesiostwa więc i ja się wyraziłem na ten temat. Po za tym Jugol nigdy nikogo nie prowokował i ty dobrze o tym wiesz więc nie wiem co ty teraz tam tworzysz za farmazony. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran MH

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...