Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zamknięty Uwaga na temat admina HelikopterSzturmowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie wiem co się z typem dzieje , ale to już jest przesada dostał admina , a ciężko jest Go spotkać na serwerze.... NIe wiem po co komuś takiemu ranga "admina" prawie w ogóle Go na serwie nie idzie spotkać....  

Dlaczego Ty: Sądzę że jestem odpowiedni na to stanowisko z wielu względów.  Bywam o różnych porach na serwerze, 

No to ładnie trochę tu jest nakłamane "Bywam o różnych porach na serwerze"..... Ciekawe o jakich porach bywasz na tym serwie , no chyba , że chodziło tu o pory roku .... no to sorry mój błąd ....

Nie wiem , zróbcie jakieś co tygodniowe sprawdzanie aktywności przez adminów na serwerze , bo jak ktoś nie będzie miał czasu na grę , ponieważ praca czy coś , no to może napisać usprawiedliwienie czy coś .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chcesz coś takiego napisać to może następnym razem sprawdź GT tego admina.
Ręce mi opadają jak cokolwiek tutaj piszesz, widać klarownie jego codzienną grę przez ciągły miesiąc i wyrabianą tygodniówkę.

Oczywiście daję Ci warna z miejsca, bo nie będę tolerował Twojej głupoty i takich pomówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...