Skocz do zawartości

Uwaga na temat admina HelikopterSzturmowy


F4N4TYK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie wiem co się z typem dzieje , ale to już jest przesada dostał admina , a ciężko jest Go spotkać na serwerze.... NIe wiem po co komuś takiemu ranga "admina" prawie w ogóle Go na serwie nie idzie spotkać....  

Dlaczego Ty: Sądzę że jestem odpowiedni na to stanowisko z wielu względów.  Bywam o różnych porach na serwerze, 

No to ładnie trochę tu jest nakłamane "Bywam o różnych porach na serwerze"..... Ciekawe o jakich porach bywasz na tym serwie , no chyba , że chodziło tu o pory roku .... no to sorry mój błąd ....

Nie wiem , zróbcie jakieś co tygodniowe sprawdzanie aktywności przez adminów na serwerze , bo jak ktoś nie będzie miał czasu na grę , ponieważ praca czy coś , no to może napisać usprawiedliwienie czy coś .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

Jeżeli chcesz coś takiego napisać to może następnym razem sprawdź GT tego admina.
Ręce mi opadają jak cokolwiek tutaj piszesz, widać klarownie jego codzienną grę przez ciągły miesiąc i wyrabianą tygodniówkę.

Oczywiście daję Ci warna z miejsca, bo nie będę tolerował Twojej głupoty i takich pomówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...