Skocz do zawartości
WolfIDraV

 zamknięty Zmiany w Systemie; Nowe Perki

Czy skoki mają się sumować?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy skoki mają się sumować?

  2. 2. Czy niewidki mają się sumować


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 02/25/21 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie planuję wykonywanie zmian w działaniu systemu serwera dotyczącego dmg, niewidzialności, skoków itd. przez co kieruję się do was z pytaniem na jakiej zasadzie będziecie chcieli owe zmiany.

 

1) Działanie dotyczące skoków: 

Aktualnie skoki są osobne w klasach/perkach które je dają a chce to przenieść do 1 systemu przez co zastanawiam się czy chcecie by skoki się sumowały

Prosty przykład klasa ma dodatkowy skok i perk daje 2 dodatkowe skoki z czego wynikało by po, że statkowaniu 3 dodatkowe skoki + domyślny czyli podstawowy.

 

2) Działanie systemu niewidzialności:

Aktualnie jest tak, że jak ktoś ma w klasie wbudowana niewidkę zdobicie perk typu płaszcz to niewidki kolidują z sobą przez co nie spełnienie warunku płaszczu usuwa niewidkę(wyjątkiem jest skrytobójca kieruje się on całkowicie inna zasadą systemu). Będzie ten problem naprawiany z wejściem nowego systemu niewidzialności(wszystkie klasy & perki które mają niewidkę pójdą do poprawy by współgrał z tym systemem). Teraz jest pytanie czy te niewidki mają się sumować między sobą czyli jest np. klasa co ma 10% mniej widoczność i perk dający 40% mniej widoczności gdy gracz stoi w miejscu w wyniku sumowania gdy gracz stoi w miejscu miał by 50% mniej widoczności a w innych przypadkach 10% mniej.

 

3) Nowe Perki:

The Last Bastion - Otrzymujesz 10~20% mniej dmg(nie działa na 1/x). W przypadku gdy jesteś ostatnim żywym z drużyny dmg typu 1/x zadają ci 10~23% aktualnego zdrowia jeśli masz więcej niż 20% hp

 

Brave Soldier - Gdy jest więcej żywych przeciwników niż osób w twojej drużynie za każdego przeciwnika więcej dostajesz dodatkowe 300~500 dmg

 

Zmodyfikowany Zolnierz - Zwiększone twoje podstawowe statystyki o 25~38%

 

Zombi[ONE+VIP](perk dawniej był na serwerze ale tą wersje będzie mógł posiadać tylko 1 vip na serwerze) - Masz tylko noz, otrzymane dmg 1/1 zmieniaja sie w dmg rowne 10~15% max hp, zadajesz dodatkowe losowe dmg z 3.5K, dostajesz 15k hp

 

Lepkie Palce - Masz 1/3~5 szans na kradzież perku po zabójstwie przeciwnika

 

Double Agent - Masz przebranie wroga oraz 1/4~7 na zrespienie sie u przeciwnika

 

Zawodowe M3 - Dostajesz M3 i masz 1/4~5 z niego

 

Egzekutor - Dostajesz XM1014 oraz masz 1/8~10 z niego

 

Dzinn - Dostajesz wybrany przez siebie perk

 

Antyperk - Niszczysz perk przeciwnika na którego się patrzysz. Znika po uzyciu.

 

 

*Zamkniecie ankiety nie jest równoznaczne z wykonaniem prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do The Last Bastion mam pewne wątpliwości, bo teraz połowa serwera to skrytobójcy i jak taki skrytobójca zostanie sam, np. na mnie gdzie gram ze scoutem 1/1 to raczej ja nie mam żadnych szans by go zabić. Wątpliwości mam też do zawodowego m3, bo może się bugować z kucaczem i wtedy pewnie wchodziłoby z tego m3 1/1.

Reszta perków jak najbardziej na tak :D

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Rudaaaa napisał:

Co do The Last Bastion mam pewne wątpliwości, bo teraz połowa serwera to skrytobójcy i jak taki skrytobójca zostanie sam, np. na mnie gdzie gram ze scoutem 1/1 to raczej ja nie mam żadnych szans by go zabić. Wątpliwości mam też do zawodowego m3, bo może się bugować z kucaczem i wtedy pewnie wchodziłoby z tego m3 1/1.

Reszta perków jak najbardziej na tak :D

System 1/x działa na takiej zasadzie, że osobno jest losowane z klasy a osobno z perku. Tak jak w przypadku Psychola co ma M4 1/x i perku M4A1 Shoot co daje 1/x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już ma być Antyperk co niszczy ;) to Przydal by sie złodziej monet co kradnie np losowe 30/90 monet ;)

I nw jak reszta ale czekam na te obiecane klany :D 

A po za tym to spoko perki w końcu coś przeciwko scauterom :D

I ruda jak grasz hunterem to przeciwko skyrtobojcom masz taki nie winny perk jak "widzik" ;* I gra moze być nadal piękna :D

Tak btw to w sumie można było by też dodać ulepszenia każdych klas np jak osiągniesz 10k lvl to dostajesz + 200dmg itp i tak do 45k Też miało by to mały ale jakiś sens :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...