Skocz do zawartości
HEXXX

 zamknięty Skarga na admina "zamykacz"

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 27.02.2021
Nick gracza: WHITE HEXXX
Dowody: ze strony admina - brak
Świadkowie: Wszyscy obecni o tej godzinie (9:10-9:29) na serwerze
Uzasadnienie: Utrudnianie gry

Proszę o konfrontację z adminem "zamykacz".

Admin w uzasadnieniu dał powód "utrudnianie gry" i dostałem bana na 10 min.

Panie "admin" (celowo piszę w cudzysłowie, bo na admina się nie nadajesz) to, że ktoś gra lepiej od innych ma prawo grać na tym serwerze tak samo jak ktoś kto dopiero stawia pierwsze kroki w tej grze.

Mam przegranych ponad 5K godzin i zostałem wywalony ponieważ szło mi lepiej od innych?

Zapraszam na swój profil steam: https://steamcommunity.com/id/H_E_X

Info do zarządu: Lepiej dobierajcie swoich podopiecznych sprawujących "władzę" na serwerze bo ten "admin" ma ewidentnie braki w jakimkolwiek rozeznaniu wśród graczy.

Nie piszę tego po złości ale jako ktoś, kto ma wieloletnie doświadczenie w sprawowaniu pieczy nad różnymi serwerami.

Panie "zamykacz" tym razem nie trafiłeś na "randoma" i mam nadzieję, że ktoś coś z tym zrobi.

Nie chodzi o śmieszną długość bana (10 min) ale o sam fakt z jakim podejściem ktoś sprawuję piecze na serwerze.

 

Pozdrawiam,

HEX

Edytowane przez HEXXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak to moja wina, bana miał dostać inny gracz, który uciekał od gry. Nie martw się o czyjeś kompetencje. Wystarczyło wejść po 10 min i zapytać się o powód to od razu bym wytłumaczył lub napisac na priv skoro chciałeś konfrontacji. 

Przepraszam za omyłkowego bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...