Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę z pytanie... Czy była by możliwość osłabienie klasy grandier bo ludzie grający tą klasą to zmora tego serwer... Stoi taki gracz przez całą rundę w jednym miejscu i rzuca byle gdzie tymi granatami i zabija co te około 10 sekund większa liczba osób przy graniu tą klasą nawet nie patrzy na czas rundy i przez to nie wykonują celi. I teraz mam prośbę o zwiększony czas pomiędzy dostawaniem granatów. 

 

Po za tym są też klasy bez użyteczna na serwerze którymi nikt nie gra a więc zaproponował bym ich usunięcie a dodanie w ich miejsce inne np.

- łowca proponował bym żeby usunąć to klasę i dodać coś ciekawszego co by się z ludziom spodobało 

- złodziej moim zdaniem jest teraz klasą bez użyteczną gdyż wszystko co ma ta klasa nadrabia perk moc kradzieje 

- kapral kolejna klasa która jest bez użyteczna bo wiele klas jest od niej lepsza i ciekawsza 

Propozycje klas za te trzy klasy: 

1. Replikant 

Broń: Mp5 + 5dmg , deagle 

Umiejętność : 2 repliki które wybuchają po strzeleniu zadające  50 - 100 dm zależne od odległości 

Statystyki: 

Inteligencja - 10 

Zdrowie - 20 

Wytrzymałość - 5

Kondycja - 25 

2. Łącznik 

Broń: Mac 10, deagle , zestaw granatów 

Umiejętność : Potrafi odbijać pociski (1/6) i za to dostaje XP (Zależne od hp HP/10) 

Statystyki

Inteligencja - 15 

Wytrzymałość - 0 

Zdrowie - 25 

Kondycja - 20

3. Sierżant 

Broń: Aug + 4 dmg , Usp + 2 dmg ,  granat , flashbang 

Umiejętność : Zadane obrażenia zamienia w HP 

Statystyki :

Inteligencja - 20 

Wytrzymałość -0 

Zdrowie - 30

Kondycja - 25 

Mam nadzieje że chociaż pomyślicie coś nad tymi klasami... Myślę że  sporo osób by się ucieszyło jak by doszło coś nowego i ciekawego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie wysyłacie plik z propozycjami + ostatnio były 2 tematy, gdzie napisałem to samo.
O poprawkach się dowiecie - PO RESECIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...