Skocz do zawartości
KAI

 odrzucone Kaj ponownie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kai
Wiek: 27
Doświadczenie (w byciu adminem):  kilka lat, umiem odróżnić czystego skilla od czitera. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 kiedyś robiłem pluginy lecz trzeba będzie sobie przypomnieć xd
Staż w CS-sie: 12 już nie długo będzie 13 xd
Steam / NonSteam: STEAM
Dlaczego Ty: Bywam coraz częściej na serwerze i o różnych godzinach a nie ma zawsze admina gdy jest potrzebny. Znam różne czity gdyż w swojej "karierze" Cs'owskiej dużo ich się spotkało.  Zależy mi na tym serwie i chciałbym aby był pilnowany oraz bardzo dobrze znam regulamin serwera. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Sporo, tyle ile mogę
Kontakt: Ts, Forum i steam.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Kai/80.72.43.106:27022/

@Newbii Ty nawet nie wiesz co to jest spam hahaha więc się nie wypowiadaj w tej sprawie. 

Edytowane przez KAI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz ale jestem na nie

Szansa była ci dana lecz ty po niecałych 3 dniach żeś zrezygnował przez opiekuna 400 więc nie widzę potrzeby niepotrzebnych zgrzytów

Pozatym doszły mnie słuchy że wyzywałeś ludzi, skarżyli się mi ale jak byłem na serwerze nigdy tego nie zrobiłeś, bym musiał sobie demka obejrzeć 

Staż +

Amx+

Wiek, doświadczenie+ 

Ale czy to może zastąpić to że raczej jesteś mało odpowiedzialny? Nie wiem czemu powątpiewam w to. 

Popraw zachowanie i za jakiś czas złóż podanie może zmienie zdanie 

 

Jak narazie jestem na nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry cię bardzo ale tym razem na NIE!
Popraw GameTracker 
Staż jest Git 
Amxx Też
Ale jak masz znowu rezygnować z takiego słowa co ci napisze dowolny administrator taki jak born np
to my nie potrzebujemy takiego admina , co składa i za 3 dni lub 4 d, rezygnuje ze stanowiska.
Nie znasz dobrze nowego regulaminu piszesz do ludzi mikor +16 , tego punktu już nie ma .
@Helikopta @Newbii Zapraszam do wypowiedzi @Born

Edytowane przez CukierkowyMario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje zdanie na te podanie jest   takie

Jestem na Nie 

staż jest git 

amx też  

upominałem cię  raz za spamem bezzlik ammo nie reagujesz na upomnienia 

zmień zachowanie to będę na tak  

regulamin do poprawy  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie 

gracz nie przestrzega regulaminu i nie raz wyzywa graczy (niestety straciłem ssy)

podaje złe informacje graczom na serwerze (typu mikro +16)

Już raz byłeś adminem i się nie wykazałeś wiec wybacz ale jeszcze raz jestem na nie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Swoją szansę miałeś - bardzo szybko z niej zrezygnowałeś pod wpływem emocji czy chwili. Nie jest to pierwsza sytuacja, w której zauważyłem u Ciebie takie reakcje. Na ten moment nie miałbym pewności co do Twojej osoby jako admina COD 400. Gracze uważają podobnie, co widać z resztą po ich wypowiedziach wyżej.

Raz straconą reputację trzeba bardzo długo odbudowywać, bo ludzie nie zapominają tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...