Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: {Johnny_napierdolony}  ( jak coś nie tak to spróbuje zmienić nick.)
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/8): 3   ( wydaje mi się to niezbyt skomplikowane, mogę szybko się nauczyć. )
Doświadczenie: jeszcze nigdy nie byłem adminem.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: nie, ale wydaje mi się nie być to być problemem ponieważ jestem bardzo dużo aktywny na serwerze.
SID:  STEAM_1:0:1826158807
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198328066438/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/johnny-nawalony/
Kontakt:  Steam/ Forum
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze, jestem w top6, każdy mnie zna na serwerze, gram dobrze z innymi (z nikim się nie kłócę). Myślę że będę dobrym adminem i uczciwym, a AMXX mogę się nauczyć.

Edytowane przez johnny nawalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


twoje gt jak coś

https://cache.gametracker.com/player/{Johnny_napierdolony}/91.224.117.52:27140/

==========================================

jestem na nie:

-steam

-doświadczenie

+godziny

+/- amxx to sie da nauczyć

 

Edytowane przez Aczej <3
bo zieloni się czepiają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WIek+

AMX-

Doświadczenie-

steam - 

Wariacie jak narazie jestem na NIE z przyczyn wyzej wymienionych owszem jestes czesto online masz kulturke umiesz sie zachowac ale to nie tylko o to tu chodzi.

Poducz sie AMX i probuj ponownie! Zycze powodzenia! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grasz dopiero od dwóch tygodni i ztego co widzę nie masz wyrobionych godzin dobrego dochodzi brak steam 

Małe doświadczenie ale każdy gdzieś musi zacząć 

Aktualnie jestem na nie spróbuj za dwa tygodnie jak nabijesz godzin i kupisz steama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Konto na forum 

-GT

+Wiek 

-Doświadczenie 

+Po utracie dwóch adminów uważam że przyda się ktoś do pomocy.

-AMX Ale tego można się szybko nauczyć.

Uważam za najlepszy pomysł abyś złożył podanie za 2tygodnie. Nadrobisz wiedze, godzinki. Moge się zobowiązać  i na pewno ci pomogę jak będziesz zaczynał!

Powodzonka!❤?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ wiek

+ nie ma z tobą problemów

+/- gt

- steam, doświadczenie, amxx

CS na steam na promocji możesz wyhaczyć za jakieś 7 ziko, doświadczenie z czasem samo przyjdzie a amxx to bułka z masłem.

Na razie Neutral, powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie jestem na nie :/

+ wiek 

+/- GT  (nie jesteś aż tak bardzo aktywny ) 

- Steam co niestety jest wymagane

- Doświadczenie

- AMX ale da się szybko ogarnąć (Sama pierwszy raz miałam tu admina i ogarnęłam go bardzo szybko :P

Widziałam cię kilka razy na serwerze i mam małe uwagi co do twojego zachowania :monkahmm: Jak dla mnie złóż podanie za 2tyg i spróbuj troszkę poprawić swoją kulturę na serwerze to się zastanowię nad zmianą zdania ^_^

Powodzonka! :animutronik:

Edytowane przez HoLii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz bardzo fajne GT jak byś jeszcze miał tego CS'a na STEAMIE to bym był za. Jednak z tego powodu odrzucam podanie i liczę na nie jak już go zakupisz.  Zobaczymy jak się zmieni sytuacja za parę dni. CL/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...