Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: Spasiba
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/8): 6,7
Doświadczenie: byłem adminem na jednym z go modów starych jak były sprawowałem się ponoć dobrze:senor:
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: niestety nie ale to chyba nie problem zawsze wchodzę na serwer jak kiedyś byłem również bez steama mnie przyjeli:pepeboss:
SID: znaleźć nie mogłem XD
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199064859498/
Link do profilu na Game Tracker:https://cache.gametracker.com/player/Spasiba/91.224.117.52:27140/
Kontakt: steam discord forum szefowi mogę mess podać jak chce zaufanych ludzi wokół siebie:bene:
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: pisząc że lubię pomagać to jak kopiować wszystko to co inni piszą to drukowanie . Chcę tu być gdyż byłem kiedyś jak widzę nie których adminów to obawiam się że nie wiedzą co jest 5 w tym fachu mam dobry kontakt z ludzmi u nas z niektórymi adminami znam się osobiście . Na serwerze mnie kochają  :cotojest:

I wszystkiego najlepszego dla kobiet które to czytają buxiak:animutronik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na NIE

+wiek

+/- amxx *Chciałbym zobaczyć tą twoją znajomość, myślę że trochę przesadzone*

+/- doświadczenie jakieś tam masz

- Steam , kiedyś normalnie nonsteamy się przyjmowało lecz od 13.04.20 uległo to zmianie

+ gt

- podanie na kolanie, ktoś Cię poganiał?

Nie mam pojęcia do kogo kierujesz te słowa : 'jak widzę nie których adminów to obawiam się że nie wiedzą co jest 5 w tym fachu'

Ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń do obecnych adminów.

 

Ps. twój SID ;   STEAM_1:0:1501322795  ( skoro znasz dużo dodatkowych komend powinieneś też znać 'status' w konsole )

GIF WITUS.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro mi ale jestem na NIE

-Twoja reputacja na serwerze daje dużo do życzenia

-Twoja Kultura a właściwie jej brak

-Pamiętasz jak sie wykłócałeś ze mną ,,bo gościu jest odpalony'' - Gracz który wszedł po ub :D

-Z Amx to chyba przesadziłeś,  oceniam to po tym:

2 godziny temu, Witu$ napisał:

 

Ps. twój SID ;   STEAM_1:0:1501322795  ( skoro znasz dużo dodatkowych komend powinieneś też znać 'status' w konsole )

-Trudno byłoby mi sie z Tobą dogadać, masz trudny charakter, i za duże mniemanie o sobie (Noł ofens!)

+Forum

+GT

Zyczę powodzenia! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek+

amx +

steam - 

Kulturka +/-

gt+

Nie wiem co miales na mysli piszac ""Jak widze nie których adminów to obawiam się że nie wiedzą co jest 5 w tym fachu""

Jak dla mnie administracja dobrze wypelnia swoje obowiazki bez żadnych zastrzeżeń .

Napisz podanie na spokojnie a nie w biegu.

Narazie niestety jestem na NIE życze powodzenia ! :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sytuacja odnośnie STEAM i NONSTEAM wygląda następująco: jeżeli ekipa adminów jest dosyć mała to wtedy przyjmuje się osoby które go nie mają, w innym wypadku tego nie robię. Podanie odrzucam z tego pierwszego powodu plus brak jakiegokolwiek pozytywnego odzewu ze strony osób które się tu wypowiedzieli(wszyscy są na nie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...