Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: Spasiba
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/8): 6,7
Doświadczenie: byłem adminem na jednym z go modów starych jak były sprawowałem się ponoć dobrze:senor:
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: niestety nie ale to chyba nie problem zawsze wchodzę na serwer jak kiedyś byłem również bez steama mnie przyjeli:pepeboss:
SID: znaleźć nie mogłem XD
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199064859498/
Link do profilu na Game Tracker:https://cache.gametracker.com/player/Spasiba/91.224.117.52:27140/
Kontakt: steam discord forum szefowi mogę mess podać jak chce zaufanych ludzi wokół siebie:bene:
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: pisząc że lubię pomagać to jak kopiować wszystko to co inni piszą to drukowanie . Chcę tu być gdyż byłem kiedyś jak widzę nie których adminów to obawiam się że nie wiedzą co jest 5 w tym fachu mam dobry kontakt z ludzmi u nas z niektórymi adminami znam się osobiście . Na serwerze mnie kochają  :cotojest:

I wszystkiego najlepszego dla kobiet które to czytają buxiak:animutronik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na NIE

+wiek

+/- amxx *Chciałbym zobaczyć tą twoją znajomość, myślę że trochę przesadzone*

+/- doświadczenie jakieś tam masz

- Steam , kiedyś normalnie nonsteamy się przyjmowało lecz od 13.04.20 uległo to zmianie

+ gt

- podanie na kolanie, ktoś Cię poganiał?

Nie mam pojęcia do kogo kierujesz te słowa : 'jak widzę nie których adminów to obawiam się że nie wiedzą co jest 5 w tym fachu'

Ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń do obecnych adminów.

 

Ps. twój SID ;   STEAM_1:0:1501322795  ( skoro znasz dużo dodatkowych komend powinieneś też znać 'status' w konsole )

GIF WITUS.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale jestem na NIE

-Twoja reputacja na serwerze daje dużo do życzenia

-Twoja Kultura a właściwie jej brak

-Pamiętasz jak sie wykłócałeś ze mną ,,bo gościu jest odpalony'' - Gracz który wszedł po ub :D

-Z Amx to chyba przesadziłeś,  oceniam to po tym:

2 godziny temu, Witu$ napisał:

 

Ps. twój SID ;   STEAM_1:0:1501322795  ( skoro znasz dużo dodatkowych komend powinieneś też znać 'status' w konsole )

-Trudno byłoby mi sie z Tobą dogadać, masz trudny charakter, i za duże mniemanie o sobie (Noł ofens!)

+Forum

+GT

Zyczę powodzenia! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek+

amx +

steam - 

Kulturka +/-

gt+

Nie wiem co miales na mysli piszac ""Jak widze nie których adminów to obawiam się że nie wiedzą co jest 5 w tym fachu""

Jak dla mnie administracja dobrze wypelnia swoje obowiazki bez żadnych zastrzeżeń .

Napisz podanie na spokojnie a nie w biegu.

Narazie niestety jestem na NIE życze powodzenia ! :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sytuacja odnośnie STEAM i NONSTEAM wygląda następująco: jeżeli ekipa adminów jest dosyć mała to wtedy przyjmuje się osoby które go nie mają, w innym wypadku tego nie robię. Podanie odrzucam z tego pierwszego powodu plus brak jakiegokolwiek pozytywnego odzewu ze strony osób które się tu wypowiedzieli(wszyscy są na nie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...