Skocz do zawartości
JABOL

 odrzucone [Podanie] JABOL na Redaktora

Rekomendowane odpowiedzi

Kryteria:

- minimum 100 sensownych postów na forum -

- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci +

- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego +

- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki +

- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum +

 

Wzór podania:

 

Imię: Kacper

Wiek: 19 lat

Staż na forum: 28.06.2017

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Pełniłem rolę redaktora na dwóch innych sieciach. Miałem styczność z gazetkami, wywiadami,  plebiscytami oraz pytaniami dnia.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 9/10 ( Każdy jest tylko człowiekiem i może się pomylić )

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Od 3-5 godzin dziennie na spokojnie.

Napisz coś o sobie: Mam na imię Kacper i mam 19 lat. Urodziłem się w Tychach województwo śląskie, aktualnie mieszkam na Podlasiu miasto Suwałki. Interesuję się piłką nożną, sportami walki nie zapominając oczywiście w tym wszystkim o kobietach. Na co dzień uczęszczam jeszcze do szkoły średniej z powodu problemów ze zdaniem roku szkolnego w gimnazjum, krótko mówiąc chwila słabości do pięknej blondynki i jakoś do szkoły było nie po drodze.  Jestem osobą spokojną, miłą oraz bardzo kulturalną, jestem komunikatywny i bardzo szybko zawieram nowe znajomości. Staram się nie wdawać w żadne konflikty z osobami trzecimi bo uważam po prostu, że jest mi to nie potrzebne a lepiej mieć niektóre osoby za przyjaciela niż na siłę robić sobie z kogoś wroga. Cóż tu mogę więcej napisać lepiej możecie mnie poznać rozmawiając ze mną. Jeżeli macie jakieś ciekawe pytania co do mojej osoby zapraszam na PV. 

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Wywiad testowy KLIK

 

Pozdrawiam JABOL ! 

 

Edytowane przez JABOL
Edycja linku do wywiadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam Cię już długo, jesteś miły, opanowany i wiesz czego chcesz. Zawsze dążysz do celu.

+ Aktywność 
+ Wiek
+ Wywiad
+ Staż 
- Posty ( Do nadrobienia )

Jestem na TAK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorki, ale na nie

Nie masz postów -

Nie mam pojęcia skąd ten wywiad wytrzasnąłeś XD ale tak się tego nie robi haha -

Nie wiem kiedy dostałeś awans na admina, ale jeśli minął miesiąc, to z Twoją aktywnością jest tak o.

Moim zdaniem jesteś zbyt krótko osobą aktywną na forum żeby dostać redaktora :p

Podoba mi się Twoja rozpiska, w szczególności ta o kobietach :meksy:  +

Dobij wymagania, a będę na tak :)

Powodzenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że nie spełniasz kilku wymagań jestem na TAK


Trochę siedziałam w redakcji, sama też przyjmowałam kolejnych redaktorów i widzę, że możesz się nadać. Skoro masz chęci to dlaczego nie? Redaktor nie jest jakąś bardzo odpowiedzialną funkcją (jak np. moderator) żeby weryfikować osobę wzdłuż i wszerz. ;) Poza tym podanko ładnie napisane, wywiad wymaga niewielu poprawek, a Ty wydajesz się osobą sumienną oraz taką z którą inni redaktorzy z łatwością się dogadają. (@elo elo 350 pewnie się spiął bo wywiad jest w pliku a nie na forum i musiał go pobrać haha) Moim zdaniem redakcja może jedynie na tym zyskać, a nie stracić.
 

Trzymam kciuki i pozdrawiam ;):squee:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na posty przymknął bym oko, ale niestety nie wiem jak pracujesz i jak faktycznie wyglądają Twoje prace. Faktem jest, że brakuje nam redaktorów, ale nie chcę przyjmować ludzi na 2 tygodnie i ich później wywalać, bo się nie odnajdą w tej funkcji.

Na forum po powrocie (jeśli można to tak nazwać) długo nie jesteś, dopiero co po awansie na admina serwera. Podanie jest ładnie napisane, to fakt, stylistykę i gramatkę zachowałeś więc to dla Ciebie plus na pewno.

Czytałem ten wywiad i tu mnie trochę zaskoczyłeś, bo podanie jest ładnie napisane, tak jak wspomniałem, natomiast w wywiadzie doszukałem się kilku dosyć brzydkich błędów, głównie stylistycznych.

Zrób jakiś wywiad, czy dwa, przygotuj jakiś artykuł, daj się poznać ze strony pisanej, a jak będzie wszystko dobrze, to wtedy z wielką chęcią zaproszę Cię w szeregi redakcji.

Pamiętaj natomiast, że każda treść, którą zechcesz umieścić na forum w dziale redakcji, bądź pagesów pierw musi trafić do mnie i zostać przeze mnie zaakceptowana.

Póki co podanie odrzucam, lecz nie zniechęcaj się, bo jak komuś na prawdę na czymś zależy to do tego dąży, a nie ukrywam, dodatkowa para rąk by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...