Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałam zaproponować małą zmianę na serwerze na pewno ułatwiłaby grę wielu graczom mianowicie

Jak wszyscy wiemy gracz który zginie może obserwowac dowolnego gracza żyjącego dlatego mogłoby to ulec zmianie

gracz mogłby obserwować tylko graczy ze swojej drużyny. Jak wiemy zdarzają się przypadki gdy gracze dają sobie wzajemnie info

np na dc ta zmiana miałaby za zadanie uniemożliwić takie działania :D

Pozdrawiam 420

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Paulinkaa_ napisał:

Cześć, chciałam zaproponować małą zmianę na serwerze na pewno ułatwiłaby grę wielu graczom mianowicie

Jak wszyscy wiemy gracz który zginie może obserwowac dowolnego gracza żyjącego dlatego mogłoby to ulec zmianie

gracz mogłby obserwować tylko graczy ze swojej drużyny. Jak wiemy zdarzają się przypadki gdy gracze dają sobie wzajemnie info

np na dc ta zmiana miałaby za zadanie uniemożliwić takie działania :D

Pozdrawiam 420

Jak najbardziej jestem za, wiem że wiele jest takich przypadków gdzie to utrudnia grę innym graczom z przeciwnej drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Paulinkaa_ napisał:

Cześć, chciałam zaproponować małą zmianę na serwerze na pewno ułatwiłaby grę wielu graczom mianowicie

Jak wszyscy wiemy gracz który zginie może obserwowac dowolnego gracza żyjącego dlatego mogłoby to ulec zmianie

gracz mogłby obserwować tylko graczy ze swojej drużyny. Jak wiemy zdarzają się przypadki gdy gracze dają sobie wzajemnie info

np na dc ta zmiana miałaby za zadanie uniemożliwić takie działania :D

Pozdrawiam 420

propozycja niby okej ale pamiętaj ,że zawsze znajdziesz sposób np wystarczy ze jedna z dwóch osób które sobie podpowiadają mogą być w  przeciwnych drużynach i sobie dalej podpowiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zacytuje pewną osobę "umiesz czytać ze zrozumieniem?"  propozycje wcześniej vister napisał jak ktoś ma jakieś jeszcze propozycje do tam ma dodać 

A co to propozycji to jestem na NIE, bo jest bez sensu jak to wyżej 02414 napisał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...