Skocz do zawartości
El Mafioso

 odrzucone Ban wyssany z palca v2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: MoAC
Godzina, data zdarzenia: 12:30~ | 24.03.2021
Mapa: de_dust2
STEAM_ID / IP: 0:0:40190230
Uzasadnienie: Dostałem bana za 'SGS / Sgj' cokolwiek to jest sgj, bo robiłem sobie sgy na długiej jak wszyscy nie żyli albo byli po drugiej stronie mapy i nie miałem zamiaru do nich iść bo goniło ich 10 moich team8'ów.  

Czegoś tutaj nie rozumiem, banowanie za sgs czy gsj bo chyba tak się to pisze ma na celu ukrócenie graczom zdobywania przewagi takiej jak, szybciej na długiej bądź na BS B, a nie jeśli robię sobie SGSy na długiej będąc 7vs1 gdzie last osoba jest na B i nawet nie idę w jej stronę ( runda była wygrana), albo runda przed banem gdzie robiłem to samo ale jak już wszyscy nie żyli.

Widziałem poprzednie bany tego admina a także odwołania, i jedyna logika którą można tam znaleźć to kolejność czasów banów w amxmodmenu. Nie biorę nawet pod uwagę tego, że regulamin mówi wyraźnie o ostrzeżeniu itp, to już zostawiam Wam.

@VisTeR.'

 

@Edit

jeśli Twoim zdaniem @Born normalnym jest że dostaje bana na 7 dni za robienie sgsów po rundzie ( przed rozpoczęciem nowej ) gdzie wszyscy nie żyją jest normalne i nazywasz mnie stałym graczem gdzie na tym serwerze zagrałem pierwszy raz wczoraj, dodatkowo na pochylnii nie gram wcale no to sory. Dostałem bana z du*y i mam zamiar się od niego odwołać a jeśli masz zamiar zamykać mi odwołanie gdzie raczej od tego nie jesteś ani nie zapoznałeś się w żaden sposób z tematem to sobie daruj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem w ogóle Twojej intencji tego tematu. Jest wzmianka w regulaminie o tym czarno na białym, gdzie na każdym serwerze obowiązuje zakaz wykonywania sgs. Dodatkowo wiedziałeś o tym i jesteś zaznajomiony z każdym regulaminem, bo nie jesteś nigdzie obcą osobą.
Czym miałoby się różnić złamanie regulaminu normalnie od tego przed końcem rundy? Jest to kompletnie to samo.
W moim toku myślenia upomnienie czy ostrzeżenie jest adekwatne dla nowego gracza, natomiast Ty takim nie jesteś.

Nie znasz niczyjej kompetencji to nie oceniaj, zajmuje się działem UBT i ban jest adekwatny.
Również nie rozumiem tego kopiuj/wklej, jakbyś chciał żeby tylko @VisTeR.' się zajął Twoją osobą, aniżeli nikt inny, bo jesteś przecież gościem z Pochy.

Następny temat nagrodzę warnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban jest za używanie. W regulaminie jest tak a nie inaczej napisane. Nie ważne czy to jest w trakcie czy po rundzie. Bana nie skracam bo widzę że jednak nie zdążyłem w porę wszystkiego sprawdzić: 

 

Skoro tak traktujesz sytuacje ja nic z tym nie robię. 

CL X2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...