Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: {Johnny_napierdolony}
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/8): 4-5 (przez ten czas się tego uczyłem)
Doświadczenie: Jeżeli chodzi o admina to nigdy nie byłem, każdy musi kiedyś zacząć 
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam:  Teraz już tak :)
SID: STEAM_0:0:183900355
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198328066438/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/account/manage/
Kontakt:  Steam/forum
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: tak
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Chciałbym utrzymywać porządek na serverze, ponieważ cały czas jestem na nim aktywny,
 czasami jak ktoś wyzywa czy po prostu łamie regulamin ( ja też nie jestem święty jeżeli chodzi o kulturę ). Każdy mnie zna na serwerze, nie kłócę się z innymi choć były takie przypadki co mnie lekko poniosło. Piszę już 2 raz podanie co widać że zależy mi na tym stanowisku. Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak:

+Wiek

+AMX

-Doświadczenie, ale masz racje każdy kiedyś zaczynał

+GT

+Kupiłeś steam

+Forum

-No kultura u Ciebie leży i kwiczy, ale popracujemy nad nią

+Widać, że ci zależy

+Wypytujesz o sprawy związane z serwerem - widać, że jesteś zaangażowany

Powodzonka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak może i między nami nie było jakoś kolorowo, ale jesteśmy tylko ludźmi, i nikt nie może być idealny, a ja Ci dam tę szansę, i Niech będzie, że po bardziej poznaniu twojej osoby nie wydajesz się taki zły hah


+Steam.

+gt / Nie wiem, czy tylko u mnie ten link nie działa i przekierowywuje mnie do logowania? , ale pewnie godzinki masz fajne, bo wiem!//// https://www.gametracker.com/player/{Johnny_napierdolony}/91.224.117.52:27140/
+/- amx / To jest banał i szczerze? Przy odrobinie chęci idzie się nauczyć w godzinę

+ też się udziela i widać, że mu zależy, bo ostatnio nie wiedząc robiliśmy demko na gracza w tym samym czasie hah

+/- U Ciebie leży kultura, a u mnie to, że mam zbyt powalone poczucie humoru i mało jest kto, ma takie samo hah :D

+ Powodzenia i mam nadzieje, że zasiądziemy we dwójkę na tym stanowisku, i wiem, że dasz z siebie 120% :D

+ Jestem na TAK!

 

Edytowane przez EywidzeCie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na TAK. :hophop:

+Steam

+GT

+Kultura się znacznie poprawiła, kiedyś dawałem ci bana za obrazę teraz możesz być przykładem osoby która potrafi się opanować i wyrażać się do graczy z kultura. :happyface:

+Forum

+Nie dajesz za wygraną, po pierwszej odmowie dalej próbujesz osiągnąć swój cel który założyłeś i takie osoby trzeba wspierać. :D 

+ Zgłaszasz osoby łamiące regulamin serwera.

Życzę powodoznka  :ricardo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na TAK

+ wiek

+Steam

+GT

+zgłasza/piszę sporo na u@

+/- amx ale na spokojnie dasz radę, jak czegoś nie będziesz wiedział wystarczy napisać na u@ do admina jeśli jakiś będzie a napewno ci pomoże :P

+/- za kulturke: kiedy gram widzę, że zmieniłeś swoje zachowanie na serwerze, da się z tobą fajnie porozmawiać ^_^ fakt, zdarzy ci się rzucić jakimś przekleństwem itd. ale myślę, że będąc na tym stanowisku zmienisz się jeszcze bardziej aby jednak utrzymywać tą kulturę jako admin i dawać dobry przykład :P

 

Odemnie to tyle. Powodzonka! :animutronik:

Edytowane przez HoLii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za te trucie na serwerze kiedy rozpatrzę podanie powinienem z miejsca to odrzucić.  Jestem w trakcie wprowadzania nowej weryfikacji dla admina zobaczymy jak Ci pójdzie. 

Zapraszam STEAM po śniadaniu wielkanocnym. CL/ do rozpatrzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli piszę do Ciebie że sam Ci wszystko dam to znaczy że ja Ci to daje.  Nie mam zamiaru się wk******ć z powodu braku cierpliwości osoby. Zabierasz się za coś za co w tym momencie nie powinieneś się zabierać do tego robisz qiuz na 100% bez dostępu do regulaminu na którym on polega. Dlaczego w podaniu dajesz 4-5 jak tam masz 100%. I na koniec nie potrafisz jednak czytać ze zrozumieniem. Nie widzę tutaj przyjęcia podania i to jest element potwierdzający to o czym myślę. CL/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...