Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: skuno
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8): 0/4
Doświadczenie: Byłem już kilka razy adminem na innych sieciach jak i na serwerach Cs:go
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Owszem
SID:STEAM_0:0:543579743
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199047425214/
Link do profilu na Game Tracker:https://cache.gametracker.com/player/Skuno/91.224.117.52:27140/
Kontakt: Messenger, dc , gg 
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Tak :p
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:Jak sam Szef Vister napisał niektórzy admini olewają trochę sprawę jako że mam jakieś doświadczenie, myślę że nadam się na to stanowisko i wielu Adminów może to potwierdzić.

@HoLii co do denerwowania to zaczęło się od tego że zabiłem cię w mc i się obraziłaś, co do moich emocji to jestem spokojny ale każdy ma swoje granice a nie lubie jak ktoś mi coś wmawia (o twoich emocjach nie będę się wypowiadać bo jesteś kobietą i masz prawo do szybszego denerwowania się, ale patrząc na to że przestałaś mnie lubić z powodu tego że cie zabiłem w mc i że czasami zażartuje lub rzucę głupim tekstem to też musisz zrozumieć kilka rzeczy)

 

@EywidzeCie sytuacja z wczoraj oskarżyłeś mnie oraz  @DennyS i innych adminów o podawanie infa na dc jak i o to że gdy przyjdzie moja chwila na napisanie testu to mi podpowiedzą i zdam na 100%(Przypominam ci że to ty dając swoje znajomości amx 4-5/8 masz 100 % z Quizu i podejrzewam że administatorką   @Paulinkaa_ mogła ci podpowiedzieć). A co do podlizywania się to proszę cię nie ośmieszaj się każdy widzi jak liżesz dupe Paulince i Natce.  a co do wypowiedzi moich znajomych jak i adminów nie mam wpływu nie kazałem im pisać podania na tak zresztą widać po tym co napisała @HoLii że ją denerwuje i podlizuje się innym myślisz że powidziałem by tak napisała ? oni nie patrzą na to czy mnie lubią czy nie oni raczej patrzą czy się nadaje na to stanowisko czy nie więc skończ już Farmzonic i do spania 

@Paulinkaa_ dajesz same minusy nie widzę tu ( +gt +steam +wiek +doświadczenie ?) owszem jestem konfliktową osobą, ale zauważyłaś że jestem taki tylko do osób których niezbyt szanuje ? a co do cierpliwości to ciężko być cierpliwym z tobą gdy wychodzi kłótnia i ktoś ma racje, dostaje bana na godzine bądź półgodziny pod tytułem "ochłoń", tobie to napewno sie podlizuje razem z @EywidzeCie dobraliście się dobrze w pisaniu farmazonów . A co do opini na serwerze lub u innych administratorów to ty masz akurat najmniej do powiedzenia to nie o mnie pewny czas temu spamowali na serwerze #PaulinkaDoDegrada Pozdrawiam również

@EywidzeCie za nic nie mam zamiaru Cię przepraszać nie jesteś ch** wie kim tak samo jak ja nie oczekuje od ciebie szacunku o sam go ode mnie nie dostaniesz , większość głupot  które napiszesz potem tłumaczysz że to był żart próbując ukryć idiotyzm prima aprilis było kilka dni temu , gdy wyjdzie coś na jaw tłumaczysz się że nie przypominasz sobie czegoś takiego, nie obchodzą mnie twoje stosunki z Paulinką ani natką wystarczy że pół serwera ma bekę  z twojego stulejarstwa . Druga sprawa co ty możesz wiedzieć co dzieję się u nas na discordzie zrozumiałem błędy przeprosiłem niektóre osoby i w przeciwieństwie do ciebie jak odj**** głupotę przyjmuję krytykę i się przyznaję  nie tłumacze że to tylko żart nie próbuję się od tego wymigać. Wszystko co zrobisz to jest żart czyli podsumowując twoje życie to żart ? zastanów się nad tym i nie zaczynaj wojny której nie wygrasz Pozdrawiam Cieplutko <3.

 

@Spasibkakot hahah o tej akcji mordeczko nigdy nie zapomnę <3

Edytowane przez Skuniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


yyyy na nie ,a tak na serio to na TAK 
+GT
+/-amx
+Steam
+kulturka chyba jest 
problemów z tobą nie ma,więc raczej się nadasz na te stanowisko tylko nie odwalaj maniany jak dostaniesz admina

 


 

Edytowane przez 02414
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A niech będzie na tak ^_^

Wymagania spełniasz

+ GT

+ wiek

+ steam

+/-  amx

- kulturka (ogarnij emocję chłopie i nie wyzywaj/przeklinaj jak z kimś dyskutujesz) 

Nie denerwuj mnie więcej na dsc i nie podlizuj się tak adminom bo to do niczego nie doprowadzi :P No i zgadzam się z kolegą powyżej, mam nadzieję że ci nie odbije od tego admina. 

 

Ode mnie to tyle, Powodzonka :animutronik:

Edytowane przez HoLii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE:

-Konto na forum

-Kultura

-Jesteś konfliktową osobą

-Podlizywanie sie do kogokolwiek nieważne  czy to admin czy zwykły gracz nie powinno mieć miejsca

-Sytuacje z txt  w skrócie: Skuno wykłocał sie ze mną - twierdzil że skrzynka na gali (DUST2) to txt  oczywiście jak przystało wytłumaczyłam mu kulturalnie ze zdecydowanie to nie jest txt ale nie dotarło. Zacząłęś zachowywać się w bardzo arogancki i niekulturalny sposób straszyłeś mnie nawet pisemną skargą na forum. Pisząc tu o tym chcę zaznaczyć ze jeśli masz problemy z tym by ocenić miejsce za  ,,legalne'' (Co naprawde nie jest trudne)  bedziesz miał problemy z trudniejszymi rzeczami

-Ta posada wymaga cierpliwości do innych osoób oraz wyrozumiałości - sama z doświadczenia wiem ze gracze lubią prowokować (O naszej administracji nie wspomne, ale przemilczmy :)) Udowodniłeś swoim zachowaniem ze te cechy nie są twoja mocną stroną

Pozdrawiam i życzę powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

wszystko na + 

nie rozumiem paru wypowiedzi kontrowersyjnych w jego stronę , ponieważ znam gościa osobiście ,,nie ważne czy potwór noooo.. ,,

W dniu 5.04.2021 o 15:57, Paulinkaa_ napisał:

Jestem na NIE:

-Konto na forum

-Kultura

-Jesteś konfliktową osobą

-Podlizywanie sie do kogokolwiek nieważne  czy to admin czy zwykły gracz nie powinno mieć miejsca

-Sytuacje z txt  w skrócie: Skuno wykłocał sie ze mną - twierdzil że skrzynka na gali (DUST2) to txt  oczywiście jak przystało wytłumaczyłam mu kulturalnie ze zdecydowanie to nie jest txt ale nie dotarło. Zacząłęś zachowywać się w bardzo arogancki i niekulturalny sposób straszyłeś mnie nawet pisemną skargą na forum. Pisząc tu o tym chcę zaznaczyć ze jeśli masz problemy z tym by ocenić miejsce za  ,,legalne'' (Co naprawde nie jest trudne)  bedziesz miał problemy z trudniejszymi rzeczami

-Ta posada wymaga cierpliwości do innych osoób oraz wyrozumiałości - sama z doświadczenia wiem ze gracze lubią prowokować (O naszej administracji nie wspomne, ale przemilczmy :)) Udowodniłeś swoim zachowaniem ze te cechy nie są twoja mocną stroną

Pozdrawiam i życzę powodzenia

 

coś pieknęgo XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobra przed edycją podania było ono do przyjęcia jednak teraz to co się tu wydarzyło jest dla mnie nie do zrozumienia. Wyciągasz jakiś syf nie mający nic wspólnego z adminem na serwerze. Każdy ma prawo do wypowiedzi w temacie niezależnie od tego jakie ma zdanie na temat danej osoby. Od tego chyba się pisze podanie by zobaczyć kto jakie ma zdanie na temat osoby które je złożyła. Jednak tłumaczenie się i rzucanie mięskiem w osobę bo dała Ci nie jest na miejscu.  Zakończę to twoim przerobionym zdaniem które napisałeś na samym końcu: Zastanów się najpierw czy jest warto pisać podanie jeżeli nie wiesz czy zostanie ono pozytywnie rozpatrzone. CL/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...