Skocz do zawartości
Skunksik

 zamknięty Usuniecie SKRYTOBÓJCY

USUNIĘCIE SKRYTOBÓJCY !!!  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kochani chcecie usunięcia skrytobójcy z premium i dodatnie coś mniej ,,OP" zeby nowi gracze mieli jakiekolwiek szanse

    • USUNĄĆ TĄ KLASE !!!
    • NIECH ZOSTANIE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Prosze o wypowiedź każdego co spędził chociaz 30 minut na serwerze cod45k 

Czy kochani chcecie usunięcia klasy ''SKRYTOBÓJCA" ?

Jak dobrze wiemy ta klasa w połączeniu ze scautem 1/1 lub anihiliacją nie pozostawia po wrogach śladu do gry tą klasą nie potrzeba większych umiejetnosci ... 

Wielu graczy narzekało na tą klase że jest zbyt OP że tą klasą grają same ,,nooby" itp 

Więc chcecie usunięcia tej rzekomo OP klasy ?

 

Ps: Prosze o nie tylko zagłosowanie lecz jeszcze wypowiedzenie czemu ma zostać lub czemu ba zostań usunięta ;) 

Pozdrawiam Mateusz :)

 

 

Edytowane przez Skunksik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie wystarczy zabrać tą klasę oraz vipa adminom i już będzie o wiele spokojniej, bo z tego co pamiętam to najczęstszymi graczami z tą klasą byli admini. Nie jestem za całkowitym usunięciem z tego powodu, że szanse na 45k nigdy nie będą wyrównane, a klas i tak jest mało. Zamiast usuwać klasę można też zakazać perku anihilacja na klasie skrytobójca, kupić premkę strażnik (widzi niewidzialnych) lub perk widzik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i tak skryto ssie jak sie ma juz zdrajce od 35k :P  

to niech zaczna grac dłużej 35k wbić to nie problem a tak jest przynajmniej motywacja zeny dłuzej grac xd

Edytowane przez Srelok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za przerobieniem tej klasy, nie koniecznie usunięciem - są gracze którzy zakupili już tą klasę, co prawda niewidka + scout (z perka) jest zbyt op, również tak jak wspomniał @Skunksik klasa w połączeniu z anihilacją stanowi dosyć mocne połączenie. Kilka klas premium jest raczej słabsza sama w sobie w porównaniu z klasą Skrytobójca, nie wspominając o zwykłych klasach...

Według mnie klasa powinna zostać zbalansowana + ograniczona pod względem  perków które można na niej używać, zabronić grać z perkami awp 1/x i scout 1/x oraz kosą 1/x, nie oszukujmy się praktycznie pełna niewidka + 1/1 z broni jest zbyt op.

Koncept klasy jest dobry lecz według mnie można trochę pozmieniać np: wywalić mac-10 i duale w zamian dać  m249 1/20 (chyba żadna klasa nie posiada krowy :) ),  glock 1/10, 1/8 z wszystkiego na natychmiastowe zabójstwo w plecy niewidka do momentu aż nie strzeli + x skoków.

@Kasztanowy Wystarczy perk widzik i klasa snajper, wbicie 35k wymaga trochę czasu a gracze opuszczą serwer zanim zdążą wbić nawet 25k

@Rudaaaa Dobry pomysł z tym usunięciem skrytobójcy adminom lecz wydaje mi się że free premki dla adminów powinny być ogólnie wywalone, vip im wystarczy. Wtedy okazało by się czy adminom zależy na tym żeby mieć free premium czy raczej tak jak to każdy pisze "Pilnowaniu serwera bo są cheaterzy".

@WolfIDraV Pomysł z ograniczeniem niewidki jest dobry.

Edytowane przez p$ilent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 26.04.2021 o 21:17, WolfIDraV napisał:

@Skunksik @Kasztanowy @p$ilent

Co myślicie o ograniczeniu niewidzialności do broni klasowych?

Berety zmienić na stałe DMG tak +/- ok. 750 DMG

 

Jestem za ograniczeniem niewidki tylko też bez przesady żeby te nervy z najlepszej klasy nie zrobiły niegrywalnej 

Co do beret ciężko mi się wypowiedzieć ponieważ większość sryto gra ze scoutem lub anihilacja 

Jeszcze Jestem za tym co wspomniała rudaa aby admini jednak nie mieli darmowej tej klasy ponieważ wystarczy wejść na serwer i zobaczyć że admini są topowymi graczami co wiąże się z tym że poradzimy sobie bez tej klasy 

Edytowane przez Kasztanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a moze zamiast usunac to ja znerfic  tylko ze zamiast niewidzialnosci to poprostu zwiekszyc widzialnosc ale za to zwiekszyc mu kondycje o 50% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skrytobójca został lekko znerfiony. Jest minimalnie bardziej widoczny.

Jeżeli to nadal będzie za mało chcemy wprowadzić blokadę perków ze scoutem dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...