Skocz do zawartości
Skuniak

 odrzucone Skuno Na Admina #2

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze:   skuno
Wiek:      19
Znajomość AMXX (0/8): 6/8 (jeszcze muszę sobie wszystko przypomnieć)
Doświadczenie: byłem kilka razy administratorem na cs 1.6 jak i na cs:go
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Owszem
SID:   STEAM_0:0:543579743
Link do profilu na STEAM:   https://steamcommunity.com/profiles/76561199047425214/
Link do profilu na Game Tracker:   https://cache.gametracker.com/player/Skuno/91.224.117.52:27140/
Kontakt:  dc, messenger 
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?:  Tak
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:   Mimo mojego trudnego charakteru, myślę że  nadam się na to  stanowisko,  przebywam często na serwerze zgłaszam ludzi gdy są jakieś kłótnie robię co mogę by uspokoić obu delikwentów. Uważam też że moje zachowanie zmieniło się o 180 9mała pomyłka :() stopni, staram się nie przeklinać podczas kłótni lub dyskusji, jestem mniej nerwowy oraz bardziej cierpliwy. Załagodziłem niektóre sprawy z innymi administratorami oraz graczami, i staram się nie wchodzić w niepotrzebne kłótnie. Jestem często aktywny i ni będę gadał bzdur że nie ma administracji gdy wejdzie ktoś odpalony, akurat na tym serwerze zawsze będzie jakiś admin.  Pozdrawiam <3.

@Paulinkaa_ za to cię przeprosiłem bo zapomniałem odbindować starego binda... <3

Edytowane przez Skuniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie:

- "Zmieniłeś zachowanie o 360 stopni"  ale jesteś  nadal taki sam jaki byłeś (Kąty trudna rzecz)

-Skoro nie wchodzisz w niepotrzebne kłotnie, konflikty to jak nazwiesz to:

174771154_289691766069439_3316434546796929412_n.jpg.682a72d7b8e7d181e8d0d93441984506.jpg

Doskonale wiemy, ze nie jest to pierwszy ani ostatni raz - póki co bezskutecznie mnie prowokujecie

-Kłamstwa w podaniu

-Skopiowałeś podanie "Skuna na admina #2"  (lub nie umiesz liczyc bo to twoje 3 podanie - nie mnie oceniać)

-W tydzień powinieneś mieć minimum 15h a masz niecałe 11h

Dodam,  że gdy zacząłeś gre na serwerze miło sie rozmawiało, ale potem weszły jakieś krzywe akcje doskonale wiesz co mam na myśli mimo to próbowałam jakoś zmienić naszą nieprzyjemną relacje. Nie da się. Jestem na nie z wyżej wymienionych powodów ale również dlatego bo po porstu sie nie dogadamy jako administracja serwera powinniśmy sie wspierać i sobie wzajemnie pomagać. Niektórzy wolą rzucać kłody pod nogi.

Mimo wszystko życzę powodzenia :D

@Skuniak Szkoda, ze przeprosiny były z nutką ironii a sytuacja z "bindem" sie powtarza - ja osobiście ssów nie robiłąm bo są mi po prostu zbędne - GRACZE mi je wysyłają lub po prostu spamicie tego typu hasłami na chat gdy ja gram

 

Edytowane przez Paulinkaa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem co ci napisać ale raczej jestem ...

lubisz prowokować chodź teraz się troszeczkę zmieniłeś

w jakiś tydzień podszkoliłeś się z amx o dwa poziomy( jestem tego ciekawy )

gt masz srednie jak na czesto przesiadywanie na serverze

sorka ale jestem na nie :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Skuniak napisał:

Uważam też że moje zachowanie zmieniło się o 360 stopni

To ja proponuję do podstawówki na naukę kątów wrócić. 

2 godziny temu, Skuniak napisał:

@Paulinkaa_ za to cię przeprosiłem bo zapomniałem odbindować starego binda... <3

Rozumiem, nieodbinadowanie binda=spamowanie nim i głupie, prowokacyjne pytania, sorki za bana w takim razie, mój błądprowo.thumb.png.f3aada294d2100c074f02d38f399c7ed.png

Daruj sobie te podania na jakiś czas, bo z każdym mam o tobie gorszą opinię :meksy:

Na NIE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie nie widzę Cię na na stanowisku admina. Dodatkowo tak jak pisałem w innym podaniu nie przyjmę osoby mającą negatywną opinie wśród adminów.  CL/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...