Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: kozak
Wiek: 16
Znajomość AMXX (0/8): 4
Doświadczenie: admin 2 innych serwerów (pb oraz jb)
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: tak
SID: STEAM_1 : 0 : 1943263128
Lin k do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199110520685
Link do profilu na Game Tracker: https://cache.gametracker.com/player/KOZAK/91.224.117.52:27140/
Kontakt:  RUSKI#8428 (DISCORD)
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: tak 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Myślę że poprawiłem sie nieco (kultura  mikrofon ograniczony itp.) Jestem aktywną osobą na serwerze i chciał bym pomóc całej administracji gdy ja jestem aktywny w godz. 5/8 rano i 22/1 wieczorem a na serwerze są takie osoby które nabijają sobie misje(euro) a ja oczywiście zgłaszałem takie osoby ale żadnego admina nie było . Mam nadzieje ze sie poprawiłem .  Pozdrawiam MR. kozak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro nikt się do tej pory nie wypowiedział to ja się wypowiem. :P

Jestem na NIE 

+/- wiek

+/- GT

+/- amx

+/- Steam

+/- doświadczenie (patrząc na poprzednie podanie gdzie nie potrafiłeś swojego GT podać to mam wątpliwości) 

Piszesz, że posiadasz grę na Steamie choć ANI RAZU cię nie widziałam abyś grał na nim na serwerze. 

Ponadto twoje zachowanie nic się nie zmieniło, cały czas nadużywasz mikrofonu mimo ostrzeżeń, denerwujesz graczy. Z kulturą też zmian nie zauważyłam. :|

 

Ale i tak Powodzonka :animutronik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie

steam masz a wyświetla się czysty profil bez gier 

wiek wątpię w to ze masz tyle 

doświadczenie fajnie ze masz ale ...

gt jak dla mnie na minus bo grasz sobie w kratkę 

chcesz pomoc administracji a w poprzednim podaniu twierdziłeś ze adminy się na ciebie uwzięli wiec jaki jest sens teraz zmiany  zdania skoro chcesz pomoc wszystkim a ich nie lubisz no moze poza dwoma osobami bo reszta jak to stwierdziłeś jest w "mafii" chciał bym pomóc adminom (tym co nie mają negatywnej opinii graczy)  serwera  gdy tak zwana "Mafia cs-a"  w której skład wchodzą : dennys .kakarotto,02414,aitler" to są twoje słowa w poprzednim podaniu . Do tego dochodzi tez twój steam gdzie go nie masz bo tak jak pisałem profil steam jest pusty bez niczego żadnych gier nic.

steam id które podałeś jest do nonsteama

 

Edytowane przez kameleonn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 godzin temu, HoLii napisał:

  denerwujesz graczy. Z kulturą też zmian nie zauważyłam. :| 

 a mogę się dowiedzieć kogo tak denerwuję ? (jeśli nie możesz tak publicznie to napisz pv )A z kulturą to rozumiem ale nie jestem w stanie sie zmienić o 360 stopni 

 

 

 

18 godzin temu, kameleonn napisał:

chcesz pomoc administracji a w poprzednim podaniu twierdziłeś ze adminy się na ciebie uwzięli wiec jaki jest sens teraz zmiany  zdania skoro chcesz pomoc wszystkim a ich nie lubisz no moze poza dwoma osobami bo reszta jak to stwierdziłeś jest w "mafii" chciał bym pomóc adminom (tym co nie mają negatywnej opinii graczy)  serwera  gdy tak zwana "Mafia cs-a"  w której skład wchodzą : dennys .kakarotto,02414,aitler" to są twoje słowa w poprzednim podaniu .

 

Nawet jeżeli nie przepadam za kilkoma adminami serwera to i tak bym chciał pomóc innym osobą z administracji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie:

-Od ostatniego podania nadal wątpie w twoje doświadczenie

-Widzę problem z kątami

"nie jestem w stanie sie zmienić o 360 stopni "

+Wiek

-Piszesz w podaniu o moim zdaniem dużym doświadczeniu jednak twoja ocena swojego amx jest moim zdaniem zbyt niska jak na to doświadczenie

-W poprzednich podaniach piszesz "amx 4/8" . Okres czasowy który musisz odczekać jest m.in po to byś np poduczył sie tego amx

+Zależy ci - wnioskuje to po liczbie Twoich podań

+Poprawiłeś się z kulturą jednak nadal nie jest ona na odpowiednim poziomie

-Wypowiadasz sie pod swoim podaniem. Majac takie doswiadczenie powinienes wiedziec ze nie mozesz - masz opcje edytacji postu

-Konto na forum

-Nadużywanie mikrofonu

-Ortografia

Mimo wszystko  życzę powodzenia :D

 

 

 

Edytowane przez Paulinkaa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...