Skocz do zawartości
LOVASSS

Skarga na Morfeusza.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:Godzinkę temu, w sumie dosyć niedawno.

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Morfeusz.

 

Dowody: http://www7.zippyshare.com/v/DXWiwazU/file.html z mojej perspektywy, admin na pewno będzie miał inne zdanie.

Świadkowie: Gracze na serverze, kilku graczy również pisało, ale na say. :)

 

Uzasadnienie:Jeszcze na moment wrócę do mapy de_westwood (niestety z jej brak dowodów), grał odpalony gracz, wtedy jeszcze nie wiedziałem, że Morfeusz posiada admina, ale mniejsza, spamowałem na u@, że na serverze jest aimer, 0 rekacji (wtedy zacząłem pisać z Mart_Verum na steamie, ona mnie uświadomiła, że Morfeusz jest adminem.) Po chwili pisania z nią, aimer dalej grał na serverze, potem chyba sam wyszedł, bo ja osobiście bana nie widziałem, a zgłoszenia szły i to oporowo.

 

 

 

Kolejna mapa cs_italy2, już od początku mapy kilku graczy notorycznie nie wykonywało celów mapy, kampili na respie, pisałem na u@, Morfeusz grał, następnie widziałem, że jakiś gracz kogoś zgłaszał kogoś za txt, a ja dalej za cele. Admin, poszedł na specta, myślałem, że zrobi porządek, ale on chyba poszedł na zw, nikogo nie informując. Strasznie zlewające traktowanie Admina(nie musi się tłumaczyć, ale to niech nie siedzi na specie, bo i tak nic nie robi), po 10 minutach, wrócił, dopiero po jakimś czasie, raczył napisać na adminowskim czacie 'że cele, są od 1 minuty'. SS'y pokazują zgłoszenia, co runde, ale poważnie, po co zgłaszać skoro admina nie ma, albo ma po prostu to w dupie? Nie oceniam jego pracy, ale jeżeli ma admina, do czegoś się zobowiązuje, niby bezsensowna skarga, ale myślę, że jakieś wnioski zostaną wyciągnięte. :)

 

 

 

 

 

Dziękuje! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi graczu. Jedna runda Ci się trafiła ze ss kiedy to gracz kampił po czasie dozwolonym. Sukcesywnie pisałem na y@@ o Celach, oraz Tobie odpisałem o tym że cele obowiązują gdy zostanie 1 minuta do końca rundy. A to że przez chwilę nie odpisywałem na spectate to nie znaczy że cały czas mnie nie było bo jakoś gracze za txt otrzymali bany. Tylko Ty widzisz w tym problem i powinieneś otrzymać ode mnie upomnienie w postaci kicka za spamowanie na U@...

 

Co do de_westwood to oskarżenia bez dowodów są bezpodstawne. Ale mimo to powiem że nie byłem tylko ja z adminów i jakoś sobie nie mogę przypomnieć że ktoś zgłaszał aimera... Może to przeoczyłem nie zawsze wszystko dostrzegę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobre tłumaczenie, ale niestety nie dla mnie. Ss'y są z kilku rund, gracze notorycznie robili to samo, nie robiłeś kompletnie nic, nie pisałeś do mnie ani razu w momencie zgłaszania. Zacząłeś coś robić, jak wróciłeś, ale to było stanowczo za późno. :)

 

 

 

Po to zgłaszam czitera na u@, żeby admin go sprawdził, chyba nie muszę przedstawiać dowodów na forum, jedynie mogę powołać świadka Freezu bo akurat grał wtedy ze mną i również zgłaszał (wiem, że to tylko słowa, ale możemy pobrać demko), a na cziterach trochę się znam, drogi kolego. Ja nie widzę problemu w tym, że nie zrobiłeś nic, a za bana za spam, również poszła by skarga, bo ani razu mnie nie upomniałeś? Niby jak miałeś to zrobić, jak Ciebie nie było? :D  Ja rozumiem, że Admin nie widzi wszystkiego, ale takie rzeczy powinien dostrzegać, dostajesz zgłoszenie raz, powinieneś się tym zainteresować, ja pisałem Ci w obrębie czasowym 2 rund. :) dziękuje, pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie było mnie w tamtym momencie co Lovo zbierał dowody ale Morfeusz czy patrzyłeś na ssy?

 

1 ss - 20 minut do zmiany mapy

 

5 ss - 13minut do zmiany mapy

 

I tutaj powstaje pytanie; OD KIEDY 1 RUNDA TRWA 7 MINUT!?

 

Teraz coś ode mnie, to się tyczy każdego z adminów, olewacie sprawę po całości, zgłaszam ile wlezie na u@ graczy łamiących regulamin oni mają to w nosie "lvl sam się nie wbije" a gdy zgłosze to dostaje bana na 30minut a łamiący regulamin na 5minut ... fuck logic. Pozdrawiam adminów, @bydlak weź się za nich nawet jeśli to Twoi dobrzy znajomi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Może to przeoczyłem nie zawsze wszystko dostrzegę. 

 

 

 

 

To czas kupić okulary. Zgłaszaliśmy aimera kilkakrotnie (z 5 razy będzie albo i więcej) podczas gdy na serwerze siedziało 3 adminów, żaden z Was nie raczył zejść na specta bo go nie było albo miał nas w  :dupa:. Tak jak Chudy napisał, skarga tyczy się każdego a przynajmniej większości adminów. Jesteście tak zajęci grą, że nie macie czasu sprawdzić czitera czy odczytać głupiego u@? Może czas zrezygnować z uprawnień albo je stracić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam sie ze skarga. Nie interesuje mnie tutaj nick admina czy stopien "zazylosci". Odsylam tez do tematu na forum dla nas adminow.

 

Rozumiem, ze mozna przeoczyc, ale jesli gracze wrecz spamuja na u@, to trzeba reagowac. Tego tutaj zabraklo. Skarga jest moim zdaniem uzasadniona. Bydlak niech zdecyduje czy beda konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chudy to ze jest 5 ss to nie znaczy że wszystkie są adekwatne do sytuacji... Chodzi o czas danej rundy i tylko 1 ss ukazuje czas poniżej 1 minuty gdzie gracz kampi. Resztę można wrzucić do kosza. Ale nie mam zamiaru się z wami sprzeczać. 

 

Marta jakoś nigdy nie było co do mnie skarg jak mam admina. 

 

 

 

Jeśli wam to nie pasuje proszę o decyzję Opiekuna a odejdę...

 

Na chwilę obecna mam gorsze problemy w realu niż  użeranie się z wami o jakiegoś gracza który miał 13 lvl i bał się 100+ czy to że przeoczyłem komunikaty w sprawie jednego aimera...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mordo ja wszystko rozumiem, ale jak masz problemy to wystarczy powiedzieć odpowiedniej osobie, ja nie chcę sie kłócić, tylko irytują mnie sytuacje kiedy admin ma totalnie wyjeb*ne na server i graczy. :( Nie mam nic więcej do dodania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawde mowiac co jakis czas chodze po serwerach, wiekszosc adminow tak naprawde ma wyje*ane na zgloszenia na u@, kilku takich juz zglaszalem, najgorsze jest to ze wiekszosc graczy poprostu sie boi takiego delikwenta zglosic obawiajac sie ze sie zemsci... szkoda gadac, typowi admini mg.. :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Jeśli wam to nie pasuje proszę o decyzję Opiekuna a odejdę...

 

Na chwilę obecna mam gorsze problemy w realu niż  użeranie się z wami o jakiegoś gracza który miał 13 lvl i bał się 100+ czy to że przeoczyłem komunikaty w sprawie jednego aimera...

 

 

Najlepiej tak napisać, że odejdę, trzeba się przyznać do popełnionego błędu, najwyżej poleci 1pkt w ostrzeżeniach admina i na tym się skończy.

 

Jeszcze jedno, nie mieszaj "reala" do cs'a bo wchodząc na coda będąc adminem musisz pilnować porządku a nie wejść na serwer i się użalać nad tym co się dzieje w koło Ciebie.

 

Mój pies ma astme, rybki w szpitalu i musiał oglądać Gran Derbi na necie i nikomu o tym nie pisałem do tej pory. Swoje sprawy zachowaj dla siebie, jak już wchodzisz/adminować to rób to tak żeby nie było skarg.

 

Bez przesady jak masz takie problemy to nie graj w cs.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Jeśli wam to nie pasuje proszę o decyzję Opiekuna a odejdę...

 

Na chwilę obecna mam gorsze problemy w realu niż  użeranie się z wami o jakiegoś gracza który miał 13 lvl i bał się 100+ czy to że przeoczyłem komunikaty w sprawie jednego aimera...

 

 

  

 

Z tego co widzę jesteś ode mnie starszy o 10 lat a pisząc zdanie "nie pasuje to odejdę" nie pokazujesz swoich jaj i męskości, wręcz przeciwnie, pokazujesz że masz tik taki a nie kokosy jak na mężczyznę przystało. Jeśli grałeś i przeoczyłeś u@ co przez 7 minut jest niemożliwe to źle-zrąbałeś. Jeśli było jak piszesz, że masz trudną sytuacje w co oczywiście wierze bo wszyscy jesteśmy ludźmi i życie płata figle to w porządku, staraj się nie przebywać na serwerze w takich momentach, ponieważ sam wiem jak wpływa to na reputacje admina. Kwestie ostrzeżenia bądź rozmowy na forum ustal proszę z Bydlakiem bo jeśli coś się wydarzyło to nie chcemy Cie dodatkowo karać. Jeśli było przeciwnie czyli olałeś sprawę to szefie tak nie możemy się bawić. Temacik zamykam i podsyłam Bydlakowi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...