Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jak widać po tytule serwer wywala prawie zawsze po gdy ma być zmiana mapy 
wczoraj jak wywaliło serwer nie można było wejść dobre 15-20 minut i to nie tylko mi lecz też z tym ma problem @MilyPan z którym wczoraj na ten temat rozmawialiśmy i patrząc przed wywaleniem było 14 graczy a po wywaleniu tylko 7 nie wiem czy to błąd czegoś czy prace nad serwerem czy może zbyt duże obciążenie  

@VisTeR.' oznaczam opiekuna by może coś doradził czy coś :p 

pozdro!
20210513192718_1.thumb.jpg.a89b3f94bba236661daec24e98dc7d96.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też się dołączam do tego i ogólnie cały serwer działa jakby chciał, a nie mógł. Zmiana mapy trwa bardzo długo nie wiem czy to u mnie tylko, ale gdy pojawia się tabela z statami przy zmianie to tak jakby ona się zacina i jest przez kilkadziesiąt sekund, a nie przez chwile. Ładowanie zacina się i stoi w miejscu i sie odcina po minucie nawet jak nie i lepiej. Laguje cały serwer nawet ping w tabeli wyników jest jakiś zlagowany wszyscy mają poniżej 20 pingu ciągle i ciężko nawet czasem zorientować się kto ma powyżej 120 pingu. Na net_graph pokazuje mi, że ma  30-40 pingu a w tabeli jak i u wszystkich max 20, a zawsze miałem pokazany ping taki jak miałem na net_graph, więc coś tu nie gra :/

// dodam też, że przez to, że bardzo długo ładuje się serwer przy wchodzeniu wywala mnie z powodem time out czy coś takiego i to kilka razy z rzędu tak jest ostatnio 3 razy z rzędu mnie tak wyrzuciło

Edytowane przez GAZDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...