Jump to content

Recommended Posts

Wzór podania:

Nick na serwerze: kozak
Znajomość AMXX (0/8): 4/5 
Doświadczenie: admin 2 innych serwerów
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: tak (jeżeli nie widać gier w moim profilu to oznacza że wystąpił błąd gdyż w czasie pandemi pracuje mniej osób ) skontaktowałem sie z społecznością steam i gry powinny sie pojawic za 48h
SID: STEAM_1 : 0 : 1943263128
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199110520685  
Link do profilu na Game Tracker: https://cache.gametracker.com/player/KOZAK/91.224.117.52:27140/
Kontakt:  forum/discord
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: tak 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: pisze podanie już 4 raz i napisze raz jeszcze że chciał bym pomóc administracji (całej choć za nie całą przepadam) gdyż jestem aktywny w godz. 5/7 rano i 20/23 ponieważ są pewne sprawy takie jak szkoła / praktyki (i dlatego w takich godzinach) . 

Chciał bym jeszcze rozwiać wszelkie wątpliwości o moje bany (jak pisałem skarge w podaniu na adminów że sie uwzieli  )  ss które wstawił @DennyS  są nie moje bo gdy przybliżymy na wygasłe a potem na aktywne zauważymy różnicę SID oraz nicku  (czytanie ze zrozumieniem to chyba nie jest mocna strona @DennyS)  pozdrawiam MR, kozak

obraz_2021-05-08_125552.png

Edited by PROSIACZ3K_ kozak

jestem na nie 
kultura 

brak steam 

i jest cos jeszcze ale nie moge tego pisac bo jestes osoba ktora nie nadaje sie na to stanowisko wypowiadasz sie w podaniach i nic do nich nie wnosisz 

12 minut temu, kameleonn napisał:

brak steam 

i jest cos jeszcze ale nie moge tego pisac bo jestes osoba ktora nie nadaje sie na to stanowisko wypowiadasz sie w podaniach i nic do nich nie wnosisz 

o steamie wyjaśniłem błąd 
  a jeżeli nie możesz tak publicznie to napisz na pv ja nie gryzę 

Edited by PROSIACZ3K_ kozak

yy ty chyba naprawdę masz coś w głowie poprzestawiane

- twoje zachowanie na serwerze się nie zmieniło

- nadal odpisujesz pod swoim podaniem na opinię innych osób, bo przecież nie można przyjąć do swojej główki, że każdy ma prawo napisać swoją opinię na dany temat, ale ty zawsze musisz się tłumaczyć 

na NIE i nie ważne ile razy jeszcze napiszesz podanie, u większości osób jesteś już skreślony 

a na te twoje pretensję, że niby twój sid jest inny niż ten z banów, to ty chyba nie wiesz jak amx_bans działa, więc nawet nie będę o tym z tobą dyskutował, jak nie masz tak podstawowej wiedzy na ten temat, więc radzę nie ciągnąć tematu bo bardziej się ośmieszysz niż coś udowodnisz

Jestem na nie

51 minut temu, PROSIACZ3K_ kozak napisał:

(jeżeli nie widać gier w moim profilu to oznacza że wystąpił błąd gdyż w czasie pandemi pracuje mniej osób )

-Oczywiście mogę sie mylić, ale dla mnie to mija się z prawdą. Chętnie zobacze dowody np ss'y

-Zero pokory

-Nie wiesz jak działa bans

-Twoje zachowanie na serwerze

-Byłeś wielokrotnie banowany na serwerze (Chyba przez każdego admina przynajmniej raz)

-NIE wypowiadamy się pod swoim podaniem od tego jest opcja "edytuj" (Powtarzam sie)

+Wiek

+Amx

-Moim zdaniem  wątpliwe doświadczenie

Nie wiem czy u nas są zbyt duże wymagania czy na Twoich serwerach, zbyt małe - nie wnikam.

Mimo wszystko życzę powodzenia

na nie

Godzinę temu, PROSIACZ3K_ kozak napisał:

(jeżeli nie widać gier w moim profilu to oznacza że wystąpił błąd gdyż w czasie pandemi pracuje mniej osób )

to sie z niczym nie łączy

- na steamie i tak nie grasz (nie widziałem żebyś grał)

-kultura to chyba nie musze nic mówić

-kolejny raz ci piszą żebyś nie wypowiadał się pod swoim podaniem dalej to ignorujesz

-czytanie ze zrozumieniem jak widać też nie jest twoją mocną stroną skoro nie rozumiesz co oznacza opcja edytuj w podaniu

-doświadczenie ciężko tu ocenić

na nie 

kultura -

zachowanie na serwerze-

wypowiadanie się pod własnym podaniem - 

doświadczenie nie wiem czy jest  +/-

wiek +

Tak jak kiedyś pisałem jeżeli większość ekipy z administracji  jest przeciwko danej osobie nie będę jej przyjmował w celu robienia konfliktów. 

2 godziny temu, PROSIACZ3K_ kozak napisał:

jeżeli nie widać gier w moim profilu to oznacza że wystąpił błąd gdyż w czasie pandemi pracuje mniej osób

image.png

image.png

image.png

2 godziny temu, kameleonn napisał:

jest cos jeszcze ale nie moge tego pisac

PW

57 minut temu, pemeqq napisał:

wypowiadanie się pod własnym podaniem - 

Nie jest to zabronione więc jako - tego nie biorę :p

Odrzucone. CL/  

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...