Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: kozak
Wiek: 16
Znajomość AMXX (0/8): 4/5 
Doświadczenie: admin 2 innych serwerów
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: tak (jeżeli nie widać gier w moim profilu to oznacza że wystąpił błąd gdyż w czasie pandemi pracuje mniej osób ) skontaktowałem sie z społecznością steam i gry powinny sie pojawic za 48h
SID: STEAM_1 : 0 : 1943263128
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199110520685  
Link do profilu na Game Tracker: https://cache.gametracker.com/player/KOZAK/91.224.117.52:27140/
Kontakt:  forum/discord
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: tak 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: pisze podanie już 4 raz i napisze raz jeszcze że chciał bym pomóc administracji (całej choć za nie całą przepadam) gdyż jestem aktywny w godz. 5/7 rano i 20/23 ponieważ są pewne sprawy takie jak szkoła / praktyki (i dlatego w takich godzinach) . 

Chciał bym jeszcze rozwiać wszelkie wątpliwości o moje bany (jak pisałem skarge w podaniu na adminów że sie uwzieli  )  ss które wstawił @DennyS  są nie moje bo gdy przybliżymy na wygasłe a potem na aktywne zauważymy różnicę SID oraz nicku  (czytanie ze zrozumieniem to chyba nie jest mocna strona @DennyS)  pozdrawiam MR, kozak

 obraz_2021-05-08_125552.png

 

Edytowane przez PROSIACZ3K_ kozak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na nie 
kultura 

brak steam 

i jest cos jeszcze ale nie moge tego pisac bo jestes osoba ktora nie nadaje sie na to stanowisko wypowiadasz sie w podaniach i nic do nich nie wnosisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
12 minut temu, kameleonn napisał:

brak steam 

i jest cos jeszcze ale nie moge tego pisac bo jestes osoba ktora nie nadaje sie na to stanowisko wypowiadasz sie w podaniach i nic do nich nie wnosisz 

o steamie wyjaśniłem błąd 
  a jeżeli nie możesz tak publicznie to napisz na pv ja nie gryzę 

Edytowane przez PROSIACZ3K_ kozak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie

51 minut temu, PROSIACZ3K_ kozak napisał:

(jeżeli nie widać gier w moim profilu to oznacza że wystąpił błąd gdyż w czasie pandemi pracuje mniej osób )

-Oczywiście mogę sie mylić, ale dla mnie to mija się z prawdą. Chętnie zobacze dowody np ss'y

-Zero pokory

-Nie wiesz jak działa bans

-Twoje zachowanie na serwerze

-Byłeś wielokrotnie banowany na serwerze (Chyba przez każdego admina przynajmniej raz)

-NIE wypowiadamy się pod swoim podaniem od tego jest opcja "edytuj" (Powtarzam sie)

+Wiek

+Amx

-Moim zdaniem  wątpliwe doświadczenie

Nie wiem czy u nas są zbyt duże wymagania czy na Twoich serwerach, zbyt małe - nie wnikam.

Mimo wszystko życzę powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na nie

Godzinę temu, PROSIACZ3K_ kozak napisał:

(jeżeli nie widać gier w moim profilu to oznacza że wystąpił błąd gdyż w czasie pandemi pracuje mniej osób )

to sie z niczym nie łączy

- na steamie i tak nie grasz (nie widziałem żebyś grał)

-kultura to chyba nie musze nic mówić

-kolejny raz ci piszą żebyś nie wypowiadał się pod swoim podaniem dalej to ignorujesz

-czytanie ze zrozumieniem jak widać też nie jest twoją mocną stroną skoro nie rozumiesz co oznacza opcja edytuj w podaniu

-doświadczenie ciężko tu ocenić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak kiedyś pisałem jeżeli większość ekipy z administracji  jest przeciwko danej osobie nie będę jej przyjmował w celu robienia konfliktów. 

2 godziny temu, PROSIACZ3K_ kozak napisał:

jeżeli nie widać gier w moim profilu to oznacza że wystąpił błąd gdyż w czasie pandemi pracuje mniej osób

image.png

image.png

image.png

2 godziny temu, kameleonn napisał:

jest cos jeszcze ale nie moge tego pisac

PW

57 minut temu, pemeqq napisał:

wypowiadanie się pod własnym podaniem - 

Nie jest to zabronione więc jako - tego nie biorę :p

 

Odrzucone. CL/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...