Skocz do zawartości
FlorAneq

 pozytywne Ban cs1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: LoLEk
Godzina, data zdarzenia: Gdy weszłem na serwer byłem już zbanowany
Mapa: Gdy weszłem na serwer byłem już zbanowany
STEAM_ID / IP: STEAM_1 : 0 : 2032193057
Uzasadnienie:   nadużywanie mikra + prowokacja ? Według mnie pisanie na czacie że pewien admin się do niczego nie nadaje to nie prowokacja a co do nadużywania mikra to sam admin DennyS powiedział że nie mam piskliwego głosu i mogę sobie normalnie gadać . Myślę że moje odwołanie zostanie prawidłowo rozważone i zostanę odbanowany , a sytuacja z  " prowokacją "  więcej się nie powtórzy .

Edytowane przez FlorAneq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc nie wiem po co ty odwołanie piszesz, skoro sam wiesz, że farmazony siejesz, i za te akcje co odwalasz mogę dać nawet na tydzień, i piszesz też, że "Niby się nie nadaje", gdzie ty zgłaszasz i piszesz to sam nie wiesz co mówisz, i co się dzieje, i mogę kilka akcji Ci tu wymienić, gdzie niby Ziomek miał speedhacka, a miał sgj, i mówisz przez mikro, że gość jest odpalony,i ma sh :D, a później kto mi dał admina, a wtedy dostał Kicka, ale jak nie znasz regulamiu to tak jest ;)

A to, że ostatnio się sam chwaliłeś, że masz 13 lat to już w ogóle, ale to nie o tutaj chodzi.

+ Nawet nie wiesz, gdzie znajdują się tekstury. :P



A co to innych akcji mam swiadków:  @HoLii  @johnny nawalony. :) 

Demko: https://ehltv.hltv.org.pl/srv41452/HLTV-2105191704-css_inferno.dem.zip

 minuta : 7:18/7:29

Plus załączę pewnego ssa: 

image.thumb.png.2569b142b3cc35026551ddd81046b199.png

Edytowane przez EywidzeCie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tutaj nic nie widzę aby dać bana na cały dzień bo chłop napisał tylko że się nie nadajesz plus to że powiedział że ktoś jest odpalony 

Nie tutaj jest jakakolwiek prowokacja lub nadużywanie Micra

Oznaczam opiekuna @VisTeR.'

A dla Lolka ub

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...