Skocz do zawartości
Gazik

 zaakceptowane Gazik na moda ts3?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gazig
Wiek: 17 
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak ale z chęcią nauczenia
Posiadasz mikrofon?: Tak
Dlaczego własnie Ty?: Myślę, że przyda się kolejna para rąk, ponieważ aktualnie jest tylko 2 moderatorów ts3. Jestem aktywny na teamspeaku, dziennie myślę, że jestem spokojnie od 6 godzin w górę, 
Staż na sieci: Ponad 2 lata
Co wprowadzisz na naszego Ts? Nowego aktywnego moderatora ts3, wydaje mi się ze ciężko będzie być bardziej aktywnym modem od @elo elo 350
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nigdy w życiu, nie licząc serwerów CS GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie, na tak:

Wymagania spełniasz, aktywny jesteś, banowany jeszcze  nie byłeś, kulturę trzymasz, ale czasem często Cię sprowokować. Imo Ty i @Gustaw to bardzo mocni kandydaci, i was bym przyjął (Ciebie na Okres próbny oczywiście :P) Można się z Tobą dogadać i pośmiać, nawet ogarniasz tsa (poza zmienianiem dat xD)  Nic tylko brać! :D

22 minuty temu, Gazik napisał:

wydaje mi się ze ciężko będzie być bardziej aktywnym modem od @elo elo 350

Dobrze Ci się wydaje xD

Pozdro,

OU7SIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem co to za rekrutacja, że każdy dostaje ode mnie na tak haha Nie wiem jak zdecyduje Hubert, ale na pewno ma ciężkie zadanie.

Jestem na tak mimo, że nie znam Cię w zasadzie w ogóle. Jesteś aktywny, przekonałeś mnie do siebie (:D) i cały czas widzę Cię na forum i TeamSpeaku. Dodatkowo jesteś opiekunem serwera co także przekonuje mnie, że jesteś ogarnięty, aktywny, komunikatywny i odpowiedzialny. 

Powodzonkaaaa, big yeees! :squee: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak,

Za każdym razem gdy jestem na Tsie widzę tam i Ciebie, nie słyszałem żebyś sprawiał jakiekolwiek problemy. To czy się nadajesz okaże się dopiero w momencie gdy dostaniesz szanse wiec TeamSpeak zweryfikuje.

 

Pozdrawiam,

Hermiona Granger 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutralny
Wydajesz się być w porządku, jednak mam wrażenie, że lekko za wcześnie to podanie. Tym bardziej jako Opiekun też nie masz jeszcze długiego stażu.
Tak czy inaczej, życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.

Bardzo dobra aktywność, kultura tez w porządku - ale  pamietaj tylko, żeby nie dawać się łatwo prowokować. 

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...