Skocz do zawartości
IceBeeg

 odrzucone Podanie IceBeeg :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: IceBeeg
Wiek: 24
Znajomość AMXX (0/8): 3
Doświadczenie:  bardzo dobre 14 lat gry, jestem obeznany jeżeli chodzi o rożnego rodzaju czity, nie raz grałem za dzieciaka na wh, aimie wiec temat mi nie jest w ogolę obcy i od razu rozpoznam kto gra czysto a kto ma coś za uszami
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: oczywiscie 
SID: STEAM_0:0:151609308
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198263484344/
Link do profilu na Game Tracker: https://cache.gametracker.com/player/IceBeeg/91.224.117.52:27140/
Kontakt: steam/forum 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Więc tak, po pierwsze jak wyżej wspomniałem znam się, nie banuje jak nie jestem pewny, widzę po movemencie czy gracz jest mierny, który wie gdzie jest przeciwnik i "dobrze strzela" i takiego co ma dobry movement i faktycznie dobrze gra, jak dla mnie movement to najważniejsza cecha na która trzeba zwracać uwagę :) po tym wiesz juz bardzo duzo :D.

Aaaa jakby co aktualnie mam perma za ''AIMA'' :HYPERS: ale spokojnie na pewno UB dostane, bo wiem ze jestem czysty, osoba co mnie zbanowała ma dopiero 17 lat, wiec co on możne wiedzieć o dobrym strzelaniu, a i tak według mnie to tylko 30% tego co potrafiłem kiedyś jak się było bobaskiem i się miało czas na gierki, teraz po prostu wiem jak się ustawiać, wychylać jak reagować gdy leci granat ...:)

 

Edytowane przez IceBeeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam mieszane uczucia co do twojego podania :/

+ Steam

+ Wiek

+/- AMX

+gt (niby spełniasz godzinki, alw grasz dopiero od 2 tygodni i widać, że aktywny jesteś na serwerze, bo juz grałem z tobą, ale jeszcze nie wszyscy Cię tak dobrze poznali jak na ten okres twojego grania)

+/- kultura (nie jest wibytna, ale kur*a każdy czasem rzuci)

- Chwaląc się, że kiedyś lataleś odpalony dobrze o tobie nie świadczy (ale szczerość jak dla mnie na +)

Nic nie napisałeś na temat czy byłeś kiedyś adminem albo czy miałeś jakąś styczność z tym i do tego służy punkt "doświadczenie" a nie od tego czy latałeś kiedyś odpalony, ale po AMX można stwierdzić, że najprawdopodobniej nie miałeś styczności

Masz bana za aima na serwerze. Moim zdaniem mogłeś się wstrzymać z tym podaniem aż ubteam rozpatrzy tego bana i potem złożyć podanie jak będzie wszystko git. A na obecną chwile ciężko stwierdzić coś jak masz tego bana, ale niestety jestem na NIE. Daj się poznać bardziej na serwerze i złóż na nowo podanie, jak będzie wszystko git i dostaniesz ub to wtedy będę na tak na chwilę obecną jestem na NIE 

Jest już sporo adminów obecnie i nie wiem czy więcej adminów jest potrzebnie, ale to już szef zdecyduje 

Ale i tak życzę powodzonka :wilkel:

// @IceBeeg odpowiadanie w podaniu nic ci nie da do decyzji opiekuna, a jeżeli masz taki kaprys to masz takie coś jak "edytuj" posta 

Nie oceniaj ludzi po okładce może taka osoba jest dziewczyną, ale może się znać lepiej na tym niż sobie myślisz :)

Edytowane przez GAZDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
W dniu 28.05.2021 o 08:33, GAZDI napisał:

Mam mieszane uczucia co do twojego podania :/

+ Steam

+ Wiek

+/- AMX

+gt (niby spełniasz godzinki, alw grasz dopiero od 2 tygodni i widać, że aktywny jesteś na serwerze, bo juz grałem z tobą, ale jeszcze nie wszyscy Cię tak dobrze poznali jak na ten okres twojego grania)

+/- kultura (nie jest wibytna, ale kur*a każdy czasem rzuci)

- Chwaląc się, że kiedyś lataleś odpalony dobrze o tobie nie świadczy (ale szczerość jak dla mnie na +)

Nic nie napisałeś na temat czy byłeś kiedyś adminem albo czy miałeś jakąś styczność z tym i do tego służy punkt "doświadczenie" a nie od tego czy latałeś kiedyś odpalony, ale po AMX można stwierdzić, że najprawdopodobniej nie miałeś styczności

Masz bana za aima na serwerze. Moim zdaniem mogłeś się wstrzymać z tym podaniem aż ubteam rozpatrzy tego bana i potem złożyć podanie jak będzie wszystko git. A na obecną chwile ciężko stwierdzić coś jak masz tego bana, ale niestety jestem na NIE. Daj się poznać bardziej na serwerze i złóż na nowo podanie, jak będzie wszystko git i dostaniesz ub to wtedy będę na tak na chwilę obecną jestem na NIE 

Jest już sporo adminów obecnie i nie wiem czy więcej adminów jest potrzebnie, ale to już szef zdecyduje 

Ale i tak życzę powodzonka :wilkel:

Widziałem tu podania młodych dziewczyn co nie znają się dobrze na czitowaniu a dostają Adma ( nie mam z tym problemu, bardziej pilnują kultury na serwerze, ale będzie beczka że problemem jest to że znam się na czitowaniu, bo kiedyś miałem z tym kontakt i dlatego się nie dostane )  Z tym że w młodości miałem kontakt z czitami to tylko na + moim zdaniem bo wiem jak się zachowuje taka osoba i wiem jak działają no i chyba logiczne że nie miałem nigdy admina, skoro napisałem że moja znajomość z AMX to 0/3. Kiedyś nie kręciło mnie siedzenie w spectach i oglądanie jak kto gra, wolałem grać a że teraz jestem starszy no to już tak zamaniaczony w ta gierkę nie jestem i w sumie poobserwowalbym sobie co niektórych co jakiś czas. Co do bana to już dostałem UB wiedziałem że to tylko formalność, zdziwiłbym się gdyby został :D

@GAZDI Po czym? po okładce? napisałem ze nie znają się DOBRZE na czitowaniu, ale grac jak najbardziej potrafią, a na pewno @Paulinkaa_, dziewczyny są bardziej emocjonalne bardziej radzą sobie z kultura na serwerze i ogólnie regulaminem etc. nie mowie ze nie wiedzą nic o czitowaniu, ale wątpię ze jakaś dziewczyna która gra kiedykolwiek korzystała z takich programów a i nie rób ze mnie jakiegoś szowiniste, bo po tych słowach ze niby oceniam ludzi po okładce to trochę się wkurzyłem, nie oceniam nikogo dopóki nie poznam.

@AlojzyK nie wiem czy ty się chcesz paulince przypodobać czy co, ale ja cie nawet na serwerze nie widzialem :FeelsOkayMan:

Edytowane przez IceBeeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


steam +
wiek+ 
amx +/- da się nauczyć szybko 
kultura +/- 
gt + godzinki wypełniasz ale z tego co wiem na serwerze nie jesteś od dawna, daj się poznać troszkę lepiej 

wypowiadanie się pod własnym podaniem w celu zrekompensowania pewnych niejasności ---- powinieneś cierpliwie czekać na werdykt opiekuna i wypowiedź innych graczy 

jestem neutral

2 godziny temu, GAZDI napisał:

Jest już sporo adminów obecnie i nie wiem czy więcej adminów jest potrzebnie, ale to już szef zdecyduje 

 

pisząc klasycznie gdyby było za dużo rekrutacja była by pewnie zamknięta 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ukrywam , że mam bardzo mieszane uczucia jednak bliżej jestem na NIE:

-Kultura na serwerze

+Wiek

-Doświadczenie w pełnieniu roli Admina

-Wypowiadanie się pod swoim podaniem

-Złożyłeś podanie na aktywnym banie, dostałeś UB ale moim zdaniem to nie usprawiedliwienie, powinieneś poczekać na UB

-Z faktu ze grałeś na wspomagaczach robisz +!? Moim zdaniem jest to nie na miejscu

-AMX

+Staż w csie

+Steam

6 godzin temu, IceBeeg napisał:

osoba co mnie zbanowała ma dopiero 17 lat, wiec co on możne wiedzieć o dobrym strzelaniu

-Bardzo nie na miejscu - Johny jest świeżym adminem nie powinieneś nic mu ujmować bo ma 17lat

-Brakuje ci pokory

-Dyskryminujesz mnie ze względu na płeć!?

Godzinę temu, GAZDI napisał:

Nie oceniaj ludzi po okładce może taka osoba jest dziewczyną, ale może się znać lepiej na tym niż sobie myślisz 

Dziękuje  @GAZDI

-Forum (Fajnie ze jestes z nami od 2019 ale szkoda ze wcześniej forum nie używałeś)

-Często byłeś upominany przeze mnie ze wzgledu na kłótnie, jesteś konfliktowy

Powyżej moje argumenty ale decyzje podejmuje szefuncio

ja życzę powodzenia.

EDIT:

Właśnie przeczytałam Twoje odwołanie  i to jak je napisałeś to po prostu  masakra. Tym bardziej  jestem na nie.

75% - wulgaryzmów(W tym obrażanie) i brak kultury

Nie potrafie sobie wyobrazić CIebie jako  dobrego administratora.

 

 

Edytowane przez Paulinkaa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie 

Kultura leży 

Amx słaby ale to pryszcz

Brak doświadczenia ale gdzie je trzeba zdobyć

Mało się udzielasz no chyba że obrażając wyzywając graczy więc jestem jak najbardziej na nie 

Popraw się, daj się poznać graczom, adminą i spróbuj kiedy indziej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na NIE

+wiek

+/-AMX

-doświadczenie ( nie wspomniałeś że byłeś administratorem serwera)

+steam

- kultura u Ciebie leży całkowicie na serwerze (nawet wczoraj się z kimś kłóciłeś o byle co)

- wypowiadasz się pod swoim podaniem

- złożyłeś podanie podczas gdy zostałeś zbanowany (tak ciężko było poczekać ten jeden dzień ?)

- czuję się obrażany w twoim podaniu i odwołaniu od bana

+GT

-grasz tutaj od niedawna, większość osób na serwerze ciebie nie zna 

-wspomniałeś że latałeś odpalony, to dobrze o tobie nie świadczy chwaląc się tym,

Po ostatnim czasie wyrobiłeś sobie negatywną opinię o sobie i to nie tylko u graczy których przezywałeś ale i też adminów .

ale i tak Powodzenia, mino to co wypisywałeś.

Edytowane przez johnny nawalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakoś na NIE

wiek +
steam +
amx  +/- ale to można się nauczyć.
kulturka - powód niżej.


Jestem nowym graczem go:moda ale miałem okazje pograć 2 dni i przez 2 dni twoje zachowanie wobec admina @Paulinkaa_ było no nawet nie da się tego opisać ciągła prowokacja, mówienie jakie to wymogi ona nie spełnia co źle robi  i że jest dziewczyną, że jej zdanie się nie wlicza do twojego podania itp.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...