Skocz do zawartości
xSwirek

 zamknięty [Skarga] Zuza

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 24.07.2021
Nick gracza: Zuza [Zuza248]
Dowody: 

 -   image.png.e37e73c8fa6e3110a44853b2a233882f.png

 

-  https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20210724-1117-de_mirage.dem.zip


Świadkowie: gracze na serwerze
Uzasadnienie: Wszedłem na serwer i zacząłem normalnie grać. Admin wraz z innym graczem zaczęli mnie wyzywać i niekulturalnie wypraszać, ponieważ ich zabijałem. Admin wraz z innym graczem również utrudniali rozgrywkę innym ponieważ się nie zabijali będąc w przeciwnych drużynach. Gdy zgłosiłem admina za złe zachowanie, zaczął się ze mnie naśmiewać i wyzywać. Napisałem raz "ez", zostałem zwyzywany i zbanowany na 10 min. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co widze na demku, to Zuza coś mówiła w stylu "idź się pocić na majorze" czy coś w tym deseń. Po czym w okolicach 6:10 ty piszesz na czacie "ez". Dostałeś po tym bana na 10min za prowokacje od Zuzy.

Najwidoczniej dałeś link do złego demka, bądź zmyślasz. Bo na owym demie nie ma mnie nawet na sekundę na serwerze. Więc według mnie jak na razie twoje argumenty nie mają sensu.

Dodatkowo jak dla mnie śmieszne jest tym, że skargę piszesz kilka tygodni po dostaniu bana 1h, plus data bana nie zgadza się z datą demka.

 

EDIT:

Po dokładnym zagłębieniu się w temat dochodzę do wniosku, że nie wiesz sam o co dokładnie chodzi, skarga jest na Zuzę, mówisz, że wyzywała Cię z jakimś adminem. Do skargi dosyłasz screena z bana którego dałem Ci JA kilka tygodni temu za najprawdopodobniej nieodpowiednie zachowywanie się (nie jest to do zweryfikowania, bo GOTV już usunęło dema z tamtego czasu). Nic więcej chyba nie dodam bo cały ten post jest jednym wielkim zapytaniem dla mnie o co chodzi.

Edytowane przez Gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak kolega napisał wyżej. Dostałeś bana na 10min za pisanie "ez". Nie wiem kiedy widziałeś żeby jakiś gracz lub ja cię wyzywała na demku widać jak pisze tylko "idź na majora się pocić" a to nie jest wyzywanie tylko propozycja dla ciebie;). Nikt nie utrudniał rozgrywki poprostu się bawiliśmy wszyscy się zgodzili na grawitacje i bawili się wszyscy po czym ty mnie zgłosiłeś za grifowanie gdy nic takiego się nie działo nie wyzywałam cię za zgłoszenie mnie. Gdy napisałeś "ez" nikt  cię nie wyzwał i dostałeś słusznego bana. Nie wiem gdzie ty widziałeś wyzywanie. Nie mam pojęcia co ma związek ban od gazownika na 1h z tym twoim pisaniem "ez" na czacie.

Według mnie skarga jest o nic jeżeli się mylę proszę mi zwrócić uwagę poprawie swoje zachowanie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Gazik oraz @senor #URLOP dał zielone światło żebym ogarnął temat, także @Zuza248 dostajesz ostrzeżenie za kulture + nieprzestrzeganie taryfikatora + równi równiejsi 

W dniu 25.07.2021 o 13:00, Zuza248 napisał:

Nie wiem kiedy widziałeś żeby jakiś gracz lub ja cię wyzywała na demku widać jak pisze tylko "idź na majora się pocić" a to nie jest wyzywanie tylko propozycja dla ciebie;)

2:14 - ツKrowaツ : chce sie pobawic a nagle jakis p**** mi plecy wali  - (zuza dala upomnienie)
3:05 - ツKrowaツ : K**** ŚWIDEREK DAJ SIE POOBAWIC A JAK CIE C*** BOLI TO IDZ SE ZWAL  (zuza dala znowu upomnienie)

3:58 - Zuza : idz na majora sie pocic htfu
4:08 - fast as lighting : nara - napisanie zaraz jak owy gracz zabil xSwirek (to tez podchodzi pod prowokacje moim zdaniem)
4:50 - Zuza :  [Report to Admin] Gracza xSwirek zglasza gracza Zuza. Powod: Griefing.
5:00 - Zuza : admina zreportowac to jest jak uznawac ze 2+1 = 4
6:00 - Zuza : w********aj na majora (tuz po tym jak xSwirek zabil Zuze)
6:08 - xSwirek : ez
6:10 - Zuza : oj nie
6:16 - Zuza : nie bedzie mi kid pisał ez
6:30 - [SourceBans++] ADMIN: Banned player "xSwirek" for 10 minutes (reason: prowokacja:).
6:32 - Zuza : ez
6:39 - Zuza : gdzie k***a do mnie

8:05 -  Zuza : - Prowokowanie (es, essa, ez itd) - Upomnienie - Mute 10 min / Ban 5 min

19:07 - ADMIN: Initiated a gravity vote.
19:14 - [SM] Vote successful. (Received 50% of 6 votes)
            [SM] Changed cvar "sv_gravity" to "3200". 
20:07 - ADMIN: Initiated a gravity vote.
20:13 - [SM] Vote successful. (Received 100% of 4 votes)
             [SM] Changed cvar "sv_gravity" to "200"
20:29 - xSwirek : gównoadmin
20:46 - [SourceBans++] ADMIN: Banned player "xSwirek" for 30 minutes (reason: obraza admina).
20:50 - Zuza : w********aj

W dniu 25.07.2021 o 13:00, Zuza248 napisał:

Nikt nie utrudniał rozgrywki poprostu się bawiliśmy wszyscy się zgodzili na grawitacje i bawili się wszyscy po czym ty mnie zgłosiłeś za grifowanie gdy nic takiego się nie działo nie wyzywałam cię za zgłoszenie mnie.

4:25 - 4:50 To co to jest? Zabiliście osoby które chciały grać normalnie po czym przestaliście w siebie strzelać. Twoje głosowanie na grawitacje było ponad 10min później.

 

Czyli uzasadnienie gracza @xSwirek jest prawda. Tylko ten screen bana nieadekwatny lecz wciąż @Gazownik "Powód: elo" używaj adekwatnych powodów banów a nie takie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...