Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taki luźny temacik na dzisiejszy dzionek. Trzymanie komuś kanału z zerową aktywnością tylko zmienianie daty przez jakiego kolegę. Po co takie kanały dalej stoją ? Żeby robić sztuczny tłum ze jest giga dużo osób czy jak ? Moim skromnym nic nieznaczącym zdaniem wielka i znacząca coś moderacja powinna zwracać uwagę na takie kanały. Możliwe ze pisze to totalnie bez celu bo pewnie i tak nic się nie zmieni w tej kwestii ale imo jest to totalnie bez sensu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, NoPerfect napisał:

kanały dalej stoją ?

Mogłeś chociaż napisać jakie, ja nie mam jakiegoś infa od Boga, które kanały są zmieniane przez operatorów raz na tydzień, bo delikwentowi nie chce się daty zmieniać, są też wakacje, więc ludzie powyjeżdżali i niekiedy siedzi po 40 osób na tsie, więc wiesz jak jest, poza tym z tego co teraz przeglądałem daty na kanałach, to albo są nie zmienione od x dni albo są zmieniane codziennie, z resztą jak widać, że ktoś siedzi codziennie na tsie, to można mu przypomnieć o tej dacie zamiast usuwać kanał i tworzyć go od nowa, bo to się mija z celem, tyle ode mnie, pozdrawiam

OU7SIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A można wiedzieć co przeszkadzają kanały wolne? Tutaj mam na myśli stojące i "puste"?
 

Najlepiej usuńmy wszystkim w tym okresie, bo przecież ich jest od cholery - a liczy się tylko cyferka i poziom przy jakim jest. Więcej czerwieni i pustki na dole.
Dla mnie nawet w okresie wakacyjnym nie powinna być brana data pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem gdzie jest tlum w kanałach prywatnych Bo jest bardzo dużo wolnych kanałów, a zmienianie daty przez kolegów właściciela kanału to chyba normalne ze skoro dostał operatora kanału to może też edytować chyba datę... Tym bardziej że są wakacje i nie każdy ma kiedy zawsze zmienic datę, a sprawdzanie dat przez nas(modów tsa) było i powinno zostać według mnie. Nie licząc świąt.

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Połowa kanałów w strefie prywatnej i tak jest zwolniona ze zmiany daty dlatego moim pomysłem jest zmienienie nazwy na strefa vip i zwolnić ze zmiany daty wszystkie kanały które są jak i te które powstaną. Odciąży to trochę aktualnych moderatorów TS'a z nadmiaru obowiązków, a właściciele kanałów nie będą musieli sobie zawracać głowy zmianą daty.

@senor #URLOP // z tego co widzę to jesteś na urlopie i nie wiem po co sobie zawracasz głowę takimi pierdołami ale jeżeli chodzi o użytkownika o nicku @romc1kk to często bywał na sieciowym ts'ie pod wieloma różnymi nickami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...